امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

اهدای میله‌های وزنه‌برداری به هیأت‌ها در آستانه انتخابات

برخی از نامزدهای انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری در آستانه برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون اقدام به اهدای میله‌های وزنه‌برداری به هیأت‌ها کرده‌اند. 
وقتی پای انتخابات در رشته‌های مختلف ورزشی به میان می‌آید، مباحثی نیز در کنارش مطرح می‌شود و اتفاقاتی رقم می‌خورد که همیشه شائبه تبلیغاتی بودن حرکات را در اذهان ایجاد می‌کند. یکی از این دست اتفاقات، اهدای تجهیزات ورزشی به هیأت‌هاست؛ هیأت‌های استان‌ها که روسای‌شان بخش اصلی مجمع انتخاباتی را تشکیل می‌دهند. اکنون فدراسیون وزنه برداری توسط سرپرست اداره می‌شود و با وجود ثبت نام از کاندیداها، هنوز درخصوص زمان برگزاری انتخابات تعیین تکلیف نشده است. در همین راستا برخی نامزدها از کمبودهای همیشگی در هیأت استان‌ها که ریشه در کم کاری گذشتگان و منع قانونی امروزی دارد، بهره برداری انتخاباتی می‌کنند، هیأت‌هایی که با حداقل بودجه و کمبودهای فراوان درخصوص تجهیزات، روزگار می‌گذرانند. با این حال، شنیده شده برخی کاندیدای انتخابات فدراسیون وزنه برداری، اقدام به اهدای میله‌های وزنه‌برداری به برخی هیأت‌ها کرده‌ و به برخی دیگر نیز چنین وعده‌ای 
داده است!
باید دید این اقدامات تبلیغاتی نتیجه‌ای برای این نامزدهای انتخابات در پی خواهد داشت یا اینکه همانند بسیاری از انتخابات، هیأت‌ها فردی که شایستگی دارد را انتخاب می‌کنند؛ نه کسانی که در آستانه انتخابات به صورت ناگهانی به یاد اهدای وسایل به هیأت‌ها می‌افتند. به راستی، چه منفعتی در یک فدراسیون ورزشی وجود دارد که برخی نامزدها برای رسیدن به آن حاضر هستند چنین هزینه‌ای انجام دهند؟

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما