امروز، یک شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

آتش به جان منزل مسکونی افتاد

آتش سوزی منزل مسکونی، با تلاش آتش نشانان دو ایستگاه مهار و خاموش شد. به گزارش سرویس خبری سازمان آتش نشانی، وقوع این حادثه ساعت 19:45 دقیقه روز دوشنبه توسط همسایگان منزل مسکونی به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های 11و 19 به سمت خیابان روزبهان حرکت کردند.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی در این باره گفت: با رسیدن ناجیان آتش نشانی به محل حادثه مشاهده شد از پنجره های ساختمان مسکونی آتش و دود در حال زبانه کشیدن است و هر لحظه نیز بر حجم آن افزوده می‌شود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول با قطع برق و گاز ساختمان به ایمن سازی محل پرداختند و گروه دوم با تجهیز خود به دستگاه تنفسی و با استفاده از لوله‌های آبرسانی، خود را به کانون آتش رسانده و همزمان به جستجو برای نجات افراد گرفتار شده احتمالی پرداختند که خوشبختانه هیچ یک از ساکنان ساختمان گرفتار و یا مصدوم نشده بود.سخنگوی سازمان آتش نشانی با اعلام این که علت بروز این آتش سوزی از طرف کارشناسان در حال بررسی است، در ادامه ابراز داشت: آتش نشانان با تلاش فراوان موفق شدند این آتش سوزی را مهار کرده و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کنند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما