امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

تقدیر از ۴۰۰ راننده و عوامل اجرایی برتر سرویس مدارس شهر شیراز

رئیس سازمان دانش آموزی فارس از تقدیر بیش از 400 راننده و عوامل اجرایی برتر سرویس مدارس شهر شیراز خبر داد و گفت: ملی‌شدن طرح سرویس مدارس شهرشیراز، حاصل نگاه تربیتی به آن و اطلاق مدرسه سیار است.
محسن کلاری در آیین تقدیر از 400 رانندگان برترو دست‌اندرکاران سرویس مدارس شهر شیراز در سال تحصیلی 98-97، ضمن تبریک سالروز تأسیس سازمان 
دانش آموزی، گفت: فلسفه وجودی و معنوی این سازمان، تربیت اجتماعی دانش‌آموزان است که حاصل اندیشه، حمایت و تلاش همه کسانی است که در این عرصه قدم برمی‌دارند و دانش‌آموزان در این مسیر با آگاه شدن از جوانب شخصیتی خود، سبک زندگی ایرانی اسلامی را در حد تغییر رفتارهای جمعی درون خود نهادینه می‌کنند.
رئیس سازمان دانش آموزی فارس ادامه داد: این سازمان 
می کوشد تا با جاری کردن نشاط و شادابی و امید در مدارس، نسلی جوان، دین باور، خدا جو، امیدوار، عالم، اخلاق‌مدار و قانونمند و دارای احساس مسوولیت نسبت به جامعه و مشارکت‌پذیر را پرورش و تحویل جامعه دهد.
وی اظهار کرد: وجود مأموریت‌هایی چون آموزش 125 هزار مربی و دانش‌آموز پیشتاز، جذب و آموزش بیش از 2 هزار خبرنگار نوجوان و جوان خبرگزاری پانا در هرسال، برگزاری انتخابات مجلس دانش آموزی، برپایی مراسم معنوی اعتکاف، عرفه  و اعزام زائران عتبات و عمره دانش‌آموزی، حضور پرشور در مراسم اجتماعی‌- سیاسی 13 آبان، جشن عاطفه‌ها و طرح‌های ابتکاری المپیاد رویش،از جمله ماموریت‌های یازدگانه این سازمان است که سازماندهی سرویس مدارس نیزیکی از این مأموریت‌هاست.
رئیس سازمان دانش آموزی فارس ملی‌شدن طرح سرویس مدارس شهر شیراز و اجرایی شدن آن در تمام استان‌های کشور افتخاری بزرگ برای فارس دانست و گفت: این موفقیت حاصل تلاش همه ارکان سرویس و مهم تر از همه حاصل نگاه تربیتی به سرویس مدرسه و اطلاق مدرسه سیار به آن است.
وی گفت: ما همه با هم بهترین مدل اجرایی سرویس مدارس را طراحی کردیم و خوشبختانه توانسته‌ایم با تلاش همه‌جانبه و با همکاری خوب تمام ارکان سرویس، رانندگان، عوامل اجرایی و شرکت های حمل و نقل، طرح سرویس مدرسه را با نگاه تربیتی و به عنوان مدرسه سیار به خوبی اجرایی کنیم و امروز به عنوان یک طرح کشوری در کل ایران عزیز اجرایی شود.
رئیس سازمان دانش آموزی فارس افزود: اعتقاد راسخ و امید همه مدیران برای رسیدن به شعار امنیت، سلامت و تربیت، قطعاً نقش عظیمی در تجلی مدرسه سیار و استانداردشدن روند سرویس مدرسه در شیراز داشته است.
گفتنی است؛ در این مراسم که به همت سازمان دانش‌آموزی فارس و با حضور مسئولان آموزش و پرورش و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری و شورای شهر شیراز برگزار شد از بیش از 400 راننده و عوامل اجرایی برتر سرویس مدارس سال تحصیلی 97-98 شهر شیراز تقدیر شد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما