امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

در سامانه (shahrsport. Com) ثبت نام کنید

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شیراز خبر داد: سامانه ثبت نام مسابقات دو بین المللی شیراز شروع به کار کرد. 
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، میثم حجتی در این باره به خبرنگار ما گفت: این سامانه با آدرس shahrsport. Com آماده ثبت نام از علاقمندان به شرکت در این مسابقه میلیونی است. وی افزود: مسابقات دو بین المللی شیراز در دو ماده 21 کیلومتر و 5 کیلومتر و در روز 31 خرداد ماه و در هفته ورزش همگانی برگزار خواهد شد و مسابقه 4 کیلومتر در هر دو بخش آقایان و بانوان شرکت کننده دارد.
حجتی در باره جزییات این برنامه گفت: در دو 21 کیلومتر، 15 میلیون تومان برای نفر اول، 13 میلیون برای نفر دوم و 11 میلیون برای نفر سوم در نظر گرفته شده است و تا ده نفر اول برنده جایزه ‌ های نقدی خواهند بود. نفر چهارم هشت میلیون، نفر پنجم، شش میلیون، نفر ششم پنچ میلیون، نفر هفتم چهار میلیون، نفر هشتم سه میلیون، نفر مهم دو میلیون و نفر دهم یک میلیون جایزه خوهند گرفت. 
وی با بیان اینکه حضور در این مسابقه برای سنین مختلف و عموم مردم، و ورزشکاران آزاد خواهد بود افزود: در ماده 4 کیلومتر جایزه های نقدی، 3 میلیون نفر اول، دو میلیون نفر دوم و یک میلیون نفر سوم خواهد بود؛ علاوه بر این سه نفر، دو دونده بعدی که در رده های چهارم و پنجم قرار می‌گیرند نیز جایزه های 500 هزار تومانی دریافت خواهند کرد و به 10 نفر از شرکت کنندگان این مسابقه بدون در نظر گرفتن عنوان کسب شده و به قید قرعه جایزه های نفیس و نقدی اهدا خواهد شد. مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در پایان اظافه کرد: شروع مسابقه 21 کیلومتر جاده سلامت پل معالی آباد خواهد بود و شرکت کنندگان در حافظیه مسیر را پس از گذراندن بلوار چمران، فلکه ارم، گاز، بولوار جمهوری به پایان می رسانند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما