امروز، یک شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

اعلام آمادگی پرسپولیس برای واگذاری به بخش خصوصی

بعد از صحبت‌های وزارت ورزش و جوانان برای اقدام خصوصی سازی سرخابی‌ها، اکنون مدیرعامل پرسپولیس هم برای این موضوع اعلام آمادگی کرده است.
با وجود اینکه صحبت در خصوص خصوصی سازی سرخابی‌ها به بحث داغ و البته ناکام چند سال اخیر تبدیل شده است، به نظر می‌رسد این روزها این موضوع جدی‌تر از همیشه دنبال می‌شود. مدیرعامل پرسپولیس بعد از اینکه وزارت ورزش از عزم جدی خود برای خصوصی‌سازی صحبت کرد، اکنون برای این مساله اعلام آمادگی کرده است.
 ایرج عرب، مدیرعامل پرسپولیس در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت واگذاری سرخابی های تهران به  بخش خصوصی اظهارداشت: هدایت دو باشگاه استقلال و‌ پرسپولیس با توجه به شرایط کنونی ونگاه حرفه ای به فوتبال با شرایط دولتی امکان پذیر نیست. بی تردید در جلسه ای که در این خصوص با مسوولان وزارت ورزش داشتیم‌تمام جوانب را عنوان خواهیم کرد تا ان‌شاءا... هرچه زودتر این روند طی شود.
وی با اشار به مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد، گفت: سیستم دولتی مشکلاتی دارد و اساساً این نوع نگرش مدیریتی با روح باشگاه داری حرفه ای در تناقض است.
عرب در خصوص نحوه واگذاری دو باشگاه نیز گفته: این مسئولیت برعهده سازمان خصوصی سازی است و امیدوارم هرچه زودتر چگونگی واگذاری اعلام شود.
مدیرعامل پرسپولیس با اعلام آمادگی این باشگاه برای حضور در بخش خصوصی گفته: تمامی اسناد اداری، حقوقی و... آماده  است و حاضریم در تمامی جلسات، مستندات لازم را ارائه کنیم و در هر نشستی با قوت حضور خواهیم یافت تا این مهم به سرانجام برسد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما