امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

پانادیچ، مربی تیم فوتبال پرسپولیس: به جای حرف زدن، در زمین می‌بردند

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات فرهاد مجیدی سرمربی استقلال گفت: به جای حرف زدن، بهتر بود در زمین، پیروز می شدند. این شانس را به آنها دادیم تا به ما نزدیک شوند ولی خودشان استفاده نکردند.
ایگور پانادیچ مربی تیم فوتبال پرسپولیس روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، در واکنش به اظهارات مضحک و خنده دار فرهاد مجیدی که عدم قهرمانی استقلال را به پرسپولیس مرتبط دانسته، گفت: شنیدن این صحبت ها و اهمیت دادن به آن فقط در حد سرگرمی خوب است.
وی افزود: اگر مجیدی به جای حرف زدن بازی تیمش را می برد دیگر نیازی به طرح این مسائل نبود. صحبت کردن آسان است.
مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: وقتی داور گناهکار نیست، دولت گناهکار می شود. همیشه به دنبال مجرم می گردند. البته ما هم مجرم هستیم. چرا که باید این بازی اخیر برابر ماشین سازی را به راحتی می بردیم که این اتفاقات رخ ندهد. چرا که به غیر از دو پنالتی که برای ما نادیده گرفته شد، چند شانس قطعی گلزنی را از دست دادیم.
وی اضافه کرد: البته ما این شانس را به استقلال در چند هفته اخیر دادیم که آنها خودشان را برسانند اما نتوانستند این کار را انجام دهند. در این صورت چه کسی مجرم است؟ دولت؟ حرف های مطرح شده از سوی سرمربی موقت تیم حریف بیشتر به درد خنده و سرگرمی می‌خورد.
فرهاد مجید مربی که هنوز چند ماه از مربی شدنش نگذشته در بازی با صنعت نفت آبادان روی گلی که پاس گل را قائدی از خارج زمین ارسال کرد و داور بدرستی اوت را تشخیص داد چنان اعتراضات و حاشیه هایی در آبادان ایجاد کرد که تعجب همگان را به دنبال داشت که این فرد که چندی پیش کلیپ جنجالی اش در برخورد زشت با مأموران راهنمایی و رانندگی پخش شده بود چه می کند و کجای کار داوران غلط بوده است!!!
البته او پس از اخراج توسط داور در فضای مجازی پستی را منتشر کرد که وزیر ورزش فدراسیون فوتبال و معاون وزیر امورخارجه!!!!! خواهان قهرمانی پرسپولیس هستند و به همین دلیل داور گل آنها را مردود اعلام کرد و این مربی تازه کار و آماتور یادش رفت توضیح دهد چرا تیمش توان زدن یک گل دیگر به تیم صنعت نفت را نداشت و چرا وقتی می داند او به هیچ عنوان سرمربی فصل بعد تیم بزرگ استقلال نیست تا این حد خودش را به در و دیوار می کوبد!

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما