امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

طالع‌بینی روزانه

متولدین فروردین: 
ممکن است روابط کاری شما کمی دچار مشکل و تنش شود، با صحبت کردن و کنترل آرامش همه چیز را سر و سامان دهید.
برای سلامتی خود، مصرف شکر و غذاهای چرب را محدود و یا حتی قطع کنید.  اگر شما یک کارمند مستقل هستید، این روزها شانس زیادی برای افزایش حقوق و ارتقای شغلی خواهید داشت. امروز، یک روز عالی برای لذت بردن از یک وعده غذایی خوب، و دور‌همی و خندیدن با دوستانتان است. 
متولدین اردیبهشت:
مراقب برخی از رفتار دوستانتان باشید و به آنها اختیار کامل ندهید و تفاوت دوست و دشمن خود را از یکدیگر تشخیص دهید. جاه طلبی بیش از حد شما ممکن است گاهی اوقات منجر به شکست شود. برای روزهای سخت نیاز به دوست ها و همدردی‌هایی دارید که باید معاشرت خود را با آنها از سر بگیرید، به خصوص دوستان باوفای قدیمی که دیگر تکرار نخواهند شد.
 این روزها زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری و ایجاد کسب و کار با برخی افراد غریبه است، اما در این باره باید تمام جوانب  لازم را در نظر بگیرید و بعد از تحقیقات کامل اقدام کنید.  ممکن است دچار ضعف کبد  شوید، که باید غذاهای چرب را از رژیم غذایی روزانه خود حذف کنید.
متولدین خرداد:
شما می توانید وکیل قدرتمندی برای منفعت کودکان، افراد مسن و یا حیوانات باشید. زندگی اجتماعی شما در حال پیشرفت است و در این باره تحسین 
می شوید. با تیزهوشی حرفه‌ای خود می توانید چیزهای زیادی را درک کنید، که قبلاً  برای شما غیرقابل نفوذ به نظر می رسید. می توانید انتظار داشته باشید که زمان خوبی را با کسی سپری کنید که گنجینه‌های محبت خود را برایتان آشکار خواهد کرد. صحبت کردن به بهبود بخشیدن دیدگاهتان کمک می کنند.  اگر شما هنوز در تعطیلات هستید، لحظه  خوبی است تا حداکثر زمان استراحتتان را داشته باشید.
متولدین تیر: 
شما باید انتظار برخی از مشکلات از طرف فرزندان و والدین خود را داشته باشید، اما باید رفتارتان را کنترل کنید و بهترین عملکرد را انجام دهید و از واکنش های احتمالی و بدون فکر اجتناب کنید.  سعی کنید در معاملاتی که انجام می دهید، قبل از هرگونه امضایی جوانب لازم را در نظر بگیرید و آخرین حرف را در معاملات داشته باشید.
در برابر سخاوتمندی‌هایتان فروتن باشید و ریا نکنید. آموزش فرزندانتان را به همسرتان بسپارید و خود در کنار از او حمایت کنید.  شما ممکن است غیر قابل پیش بینی باشید و این دیگران را به اشتباه بیندازد و شما را دست کم میگیرند.
متولدین مرداد: 
افکار مثبت و امیدوار کننده به مغز شما کمک می کند.  روزانه چیزهایی را که در موردشان خوشحال هستید به ذهن بیاورید و آنها را بنویسید و سپس روی همه تمرکز کنید، خدا را بابت داشتن آنها شکر کنید. هر چه بیشتر به سمت مثبت مسائل نگاه کنید، بهتر است.
کمی انعطاف‌پذیرتر باشید و صداقتتان را نسبت به اطرافیانتان بیشتر کنید. اگر فکر می کنید در برخورد با یک فردی دچار مشکل میشوید، ابتدا مطمئن شوید که بیش از حد واکنش نشان نمی دهید، سپس به آنچه باید بگویید فکر کنید. از نظر روانشناسی،  در معرض تغییرات سریع خلق و خوی مثبت قرار خواهید داشت. 
 متولدین شهریور: 
بحث هایی را که ممکن است منجر به اختلافات شود، شروع نکنید و به آنها دامن نزنید، زیرا روحیه کنونی شما به گونه‌ای است که ممکن است واکنش خوبی را از خود بروز ندهید.
 در کار، فعالیت خود را کم کنید و بیشتر به سلامتیتان فکر و توجه کنید. ممکن است که دچار مسمومیت غذایی شوید،  بیشتر به خوراکتان اهمیت دهید.
 بسیار ضروری است که هزینه های خود را کنترل کنید، که در غیر این صورت یک طوفان مالی برایتان رخ می دهد. امروز، یک روز خوب و مناسب برای تماس با افرادی است که به بهبود وضع مالی شما کمک خواهند کرد. روشی ساده و محافظه کارانه را در حرفه خود اعمال کنید که بهترین روند است.
متولدین مهر: 
نیاز به احساس امنیت و خوشبختی بدان معنی است که شما هر کاری را که برای برقراری رابطه یا دوستی انجام می دهید به بهترین نحو ممکن پیش برود.
حس مسئولیت نسبت به خانواده می تواند برای مسئولیت‌پذیری و حال دلتان عالی باشد.  تلاش برای داشتن یک روز عالی مثمره ثمر خواهد بود. از زندگی فعلی خود و اطرافیانتان غافل نشوید و هر کاری که از دستان بر می آید را انجام دهید. 
تغییرات مثبتی در زندگی حرفه‌ای خود خواهید داشت و پول خوبی را بدست می آورید.   متولدین آبان: 
سعی کنید که درباره بروز احساساتتان صادق باشید، انجام این کار می تواند شما را از یک وضعیت بسیار استرس‌زا دور کند.  زمان بیشتری را صرف 
مرتب سازی و سازماندهی کردن دنیای خود کنید. اینکار می تواند احساس خوبی به شما بدهد که چیزهایی که دیگر استفاده نمی کنید را رها کنید و دور بریزید.
 ایده های خوبی برای داشتن ثروت خواهید داشت، سریعتر آنها را به مرحله اجرایی برسانید.  خود را بیش از حد خودخواه نشان ندهید، زیرا بعداً پشیمان خواهید شد.
 روند منفی و فروپاشی خود را رها کنید، به افکار تیره خود بال و پر ندهید تا بتوانید مشکلاتتان را حل کنید. امروز، یک روز خوب برای اعتماد به الهامات درونیتان 
است. 
  متولدین آذر: 
شما نیاز به یک دوست صمیمی و نزدیک و شنونده دارید، تا به حرفهایتان با دل و جان گوش دهد. ممکن است که یک بازی یا کار ناعادلانه شما را ناراحت کند، قبل از اینکه در این باره واکنش نشان دهید، ابتدا تمام حقایق را در نظر بگیرید.
با تضعیف روحیه و وارد کردن افکار منفی به ذهنتان شجاعت خود را برای حفظ آرزوها و رسیدن به اهداف خود از دست میدهید، سعی کنید که آنها را دور کنید و مثبت ها را جایگزین نمایید. امروز ممکن است دچار برخی مشکلات و چالش‌های مالی شوید، که استرس را در محل کارتان چندین برابر کند، بهتر است که صبوری کنید و با توکل به خداوند برای حل آن اقدام نمایید، در این بین فقط فراموش نکنید که از افراد متخصص مشاوره بگیرید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.
متولدین دی:
بهترین استفاده از انرژی امروز این است که خود را وارد فعالیت های گروهی یا داوطلبانه کنید تا به شخص دیگری کمک کنید. شاید امروز به اندازه کافی خوش شانس باشید، که منزلی را پیدا کنید که کاملاً مناسب شماست.  باید سعی کنید محکم‌تر باشید و کارتان را درست انجام دهید. برخی از میگرن های شما ناشی از کار زیاد یا استرس و فشار است.
هیچ فردی نمی تواند مشکلات شما را حل کند، جز خود شما که باید از دل و جان چیزی را بخواهید.  بر توسعه حس شخصی خود اعتماد کنید و اعتماد به نفس خودتان را بیشتر کنید. 
سعی نکنید با وسایل غیر‌قانونی کار خود را حل کنید، شما می توانید خود را در برابر عدالت ببینید.
 متولدین بهمن:
شما عملاً هیچ مشکل بزرگی برای حل کردن  ندارید و از این بابت باید خداوند را شکرگزار باشید. با امواج شانس در پول درآوردن سر و کار خواهید داشت. 
در محل کار، تلاش‌های گذشته شما در نهایت ثمر می دهند، اما  باید از خودتان در برابر مردم حسود دفاع کنید. اگر قبلاً برای یک ماجراجویی بزرگ پس‌انداز نکرده بودید، از امروز شروع کنید.  اعتماد کنید که راهی برای مدیریت درآمد و بدهی های خود پیدا کنید به طوری که 
قبض‌های خود را پرداخت کنید و بتوانید پس‌انداز نیز داشته باشید.
امروز  حالت بسیار خوبی نخواهید داشت و سعی نخواهید کرد که آن را پنهان کنید و اطرافیانتان متوجه آن خواهد شد و نگرانتان هستند. بدون تردید از شر یک دردسر بزرگ خلاص می شوید.
 متولدین اسفند: 
 کشف برخی از ویژگی‌های شگفت انگیز همسرتان باعث میشود که بیش از پیش از او قدردانی کنید و باعث مستحکم‌تر شدن زندگیتان میشود.
باید مدتی پشت کار و تلاشتان را افزایش دهید تا به تمام وظایف حرفه‌ای ، مسئولیت های خانوادگی و پروژه های نیمه تمامتان رسیدگی کنید. هر چقدر نسبت به دیگران بخشش بیشتری داشته باشید، احساس شادی و خرسندی بیشتری را تجربه خواهید کرد.
ممکن است که امروز در معرض محدودیت های مالی قرار بگیرید، اما با درایتی که بیش از این داشته‌اید و پس انداز ها و سرمایه‌گذاری های که از قبل داشته‌اید، مانع گسترش آن میشوید. یاد بگیرید که گاهی اوقات مسائل را رها کنید. بدین معنا که به هر مسئله‌ای دائما گره نخورید.
ممکن است که اعتماد به نفس شما نیاز به تقویت داشته باشد، تا بتوانید مانند همیشه کارها را به نحو احسنت مدیریت کنید.
 هر چیزی که در رابطه با امور مالی و سرمایه گذاری و معاملات جدید برایتان اتفاق افتاد، را با دقت بررسی کنید و سپس انجامش دهید.  این کار شما را از درگیری های مالی پیش بینی نشده دور نگه می دارد.
 امروز هم مانند همیشه سعی بر رسیدگی به خود و سلامتیتان داشته باشید، که از همه چیز مهم تر خواهد بود.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما