امروز، سه شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

برخورد قاطع و ويژه با متمردان به مأموران نيروي انتظامي

رئيس كل دادگستري استان فارس بر برخورد قاطع و ويژه دستگاه قضايي با متمردان به مأموران نيروي انتظامي تأكيد كرد. 
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام و المسلمين سيد كاظم موسوي در ديدار فرمانده انتظامي استان فارس با وي، بيان كرد: خدمت در دو دستگاه نيروي انتظامي و دستگاه قضايي يك توفيق الهي است كه نصيب كاركنان اين دو مجموعه شده است.
وي با بيان اينكه طرفدار پر و پا قرص اقتدار نيروي انتظامي در جامعه هستم، افزود: اگر نيروي انتظامي ضعيف باشد، دستگاه قضايي نيز ضعيف خواهد بود.
رئيس كل دادگستري استان فارس با اشاره به اينكه نيروي انتظامي در شادي و عزا حضور دارد، بر تعامل و همكاري بيش از پيش اين دو مجموعه تأكيد كرد.
حجت الاسلام و المسلمين موسوي گفت: نيروي انتظامي در بطن جامعه حضور دارد و به همين دليل گاهي هم با مشكلاتي روبرو مي گردد كه اين امر طبيعي است. وي بر برخورد قاطع و ويژه دستگاه قضايي با متمردان به مأموران نيروي انتظامي تأكيد كرد و افزود: اين موضوع با جديت بيشتر نسبت به گذشته مورد توجه قرار خواهد گرفت.
رئيس كل دادگستري استان فارس در پايان تأكيد كرد: وقتي پليس در جامعه حضور نداشته باشد، هرج و مرج پيش خواهد آمد و زماني كه پليس مقتدر باشد، حاصل آن امنيت پايدار در جامعه خواهد بود.
در ادامه، فرمانده انتظامي استان فارس نيز ضمن تبريك انتصاب حجت الاسلام و المسلمين موسوي به عنوان رئيس كل دادگستري استان، بر لزوم حمايت از نيروي انتظامي توسط دستگاه قضايي تأكيد كرد و گفت: امنيت مطلوب در جامعه حاصل تعامل و هماهنگي دو مجموعه پليس و دستگاه قضايي است.
سردار احمد علي گودرزي افزود: در اين شرايط كه استكبار جهاني اقدامات خود را بر عليه كشور انجام 
مي دهد، در سايه تعامل و همكاري مي توان اقدامات خود را در راستاي تأمين نظم و امنيت پايدار و توسعه يافته در جامعه انجام داد.  
* حمايت از قاطعيت نيروي انتظامي در برخورد با متخلفان 
دادستان عمومي و انقلاب شيراز با تأكيد بر حمايت از قاطعيت نيروي انتظامي در برخورد با متخلفان، گفت: افراد متخلف نبايد جرأت و جسارت تمرد بر عليه مأموران ناجا را داشته باشند. 
حيدر آسيابي در ديدار فرمانده انتظامي استان فارس با وي، بيان كرد: در زمان هاي گذشته اوضاع استان فارس به لحاظ وجود اشرار، نابسامان بود و تقديم شهداي گرانقدر نيروي انتظامي در آن مقاطع، نشان دهنده اين موضوع است.
وي از فرمانده انتظامي استان و مجموعه تحت امر در راستاي ايجاد نظم و امنيت در جامعه و برخورد قاطع و قانوني با متخلفان و بر هم زنندگان نظم عمومي تقدير و تشكر كرد.
دادستان عمومي و انقلاب كلانشهر شيراز با تأكيد بر حمايت از قاطعيت نيروي انتظامي در برخورد با متخلفان، گفت: افراد متخلف نبايد جرأت و جسارت تمرد بر عليه مأموران ناجا را داشته باشند.
آسيابي بر لزوم برخورد قاطع و محكم با متخلفان و اراذل و اوباش در جامعه تأكيد كرد و افزود: پليس و دستگاه قضايي در برخورد با اينگونه افراد قدرت قانوني دارند و در اين مسير از هيچ تلاشي دريغ نمي كنند.
وي با اشاره به اينكه با مظاهر علني فساد در جامعه برخورد قاطع صورت خواهد پذيرفت، گفت: در اين راستا از طرح هاي ارتقای امنيت اجتماعي و اخلاقي پليس حمايت خواهد شد.
دادستان عمومي و انقلاب شيراز در پايان بر برخورد ويژه دستگاه قضايي با بدحجابي، سگ گرداني و اخلال در نظم عمومي با استفاده از خودرو و موتورسيكلت تأكيد كرد.
در اين ديدار، سردار احمد علي گودرزي فرمانده انتظامي استان فارس ضمن تبريك انتصاب آقاي آسيابي به عنوان دادستان عمومي و انقلاب شهر شيراز، با اشاره به سطح بالاي تماس مأموران ناجا با مردم، گفت: دستگاه قضايي و پليس دو عنصر تأثيرگذار در تأمين امنيت هستند و انتظار مي رود دستگاه قضايي با بر هم زنندگان نظم عمومي و كساني كه بخواهند نسبت به مأموران ناجا تمرد داشته باشند، همچون گذشته برخورد قاطع و محكمي 
داشته باشد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما