امروز، یک شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

سپاه و قوه قضاییه در دفاع از انقلاب اسلامی نقش اساسی را بر عهده دارند

سردار غیاثی گفت: تعامل و هماهنگی بین نهادهای انقلابی در راستای پیشبُرد اهداف انقلاب اسلامی و خدمت به مردم آن چیزی است که موجب خشم دشمنان انقلاب اسلامی است.
 به گزارش تنویر، سردار سید هاشم غیاثی به همراه جمعی از مسئولان سپاه فجر با حجت الاسلام سید کاظم موسوی رییس کل دادگستری استان فارس و دکتر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب شیراز دیدار کردند.
سردار غیاثی در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت انتصاب آقایان حجت الاسلام موسوی و دکتر آسیابی، گفت: قوه قضاییه یکی از ارکان اصلی و بازوی قدرتمند نظام اسلامی برای تامین آسایش و امنیت مردم، مبارزه با مفاسد، مقابله با مجرمان و اخلالگران نظم عمومی و احیا و توسعه عدالت در سطح جامعه اسلامی است.
وی با بیان اینکه مقابله با مفاسد اقتصادی یکی از مهم ترین رسالت های قوه قضاییه است، گفت: عملکرد قاطع نهاد قضایی در رسیدگی به پرونده های فساد اقتصادی و برخورد با مفسدان اقتصادی یک مطالبه عمومی است و تأثیر مستقیمی بر بالابردن سطح اعتماد مردم به نظام اسلامی دارد.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه برخورد با زمینه های بروز جرائم در جامعه رسالت مهم دستگاه قضایی است، گفت: قوه قضاییه در برگزاری دادگاه های فساد اقتصادی و مفسدان دانه درشت اقتصادی عملکرد شفاف و بسیار خوبی داشته و این موضوع رضایت مردم از این دستگاه را در پِی داشته است.
وی با اشاره به هجمه سنگین رسانه های ضد انقلاب بر علیه سپاه و قوه قضاییه، تأکید کرد: سپاه و قوه قضاییه دو نهاد اسلامی و انقلابی هستند که با تمام توان در خط مُقدم دفاع از انقلاب اسلامی حضور دارند و در عرصه مقابله با تهدیدات نقش اساسی را ایفا می کنند.
فرمانده ارشد سپاه در استان فارس با بیان اینکه همکاری و تعامل بسیار خوبی بین سپاه و نهاد قضایی در استان فارس برقرار است، گفت: سپاه استان فارس از اقدامات دستگاه قضایی بصورت همه جانبه حمایت می کند و تعامل و هماهنگی بین نهادهای انقلابی در راستای پیشبُرد اهداف انقلاب اسلامی و خدمت به مردم آن چیزی است که موجب خشم دشمنان انقلاب اسلامی است.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما