امروز، یک شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

جلوی پای کسی سنگ نمی‌اندازیم

عضو شورای فنی کشتی فرنگی با بیان اینکه این شورا بنا بر خواست سرپرست فدراسیون به کارش ادامه می‌دهد، گفت: بیشترین تعامل را با سرمربیان تیم‌های ملی داریم. بهرام مشتاقی، درباره برگزاری جلسه اعضای شورای فنی کشتی فرنگی با سرپرست فدراسیون کشتی اظهار کرد: سرپرست فدراسیون خواستار برگزاری جلسه با اعضای شورای فنی بود که من به همراه دلیریان و علی آبادی به فدراسیون کشتی رفتیم و در این جلسه شرکت کردیم.
عضو شورای فنی کشتی فرنگی افزود: وظیفه خود می‌دانیم در هر حال به کشتی فرنگی کشور کمک کنیم و کاری به این نداریم که چه افرادی در مسند کار حضور دارند بلکه هدف ما کمک به کشتی است و اگر این کار را انجام ندهیم از طرف خود شما مؤاخذه می‌شویم. هر شخصی که دست یاری به سوی ما دراز کند قطعاً دستش را می‌گیریم و با توجه به در پیش بودن رقابت‌های جهانی و المپیک همه باید دست به دست هم بدهیم تا کشتی فرنگی ایران به موفقیت برسد.
وی درباره نحوه همکاری این شورا با کادر فنی تیم ملی گفت: سرپرست فدراسیون با خلوص نیت جلو آمد و خواستار کمک شورای فنی به تیم ملی شد که ما نیز با آغوش باز قبول کردیم چرا که همه ما به بزرگی نام کشتی فکر می‌کنیم. محمد بنا نیز در جلسه اول که چندی پیش بود به ما لطف داشت و اعلام کرد ما زیر نظر شورای فنی هستیم و هر چه بزرگان کشتی بگویند انجام می‌دهیم، ما هم گفتیم هدفمان فقط کمک به کشتی و کادر فنی تیم‌های ملی است تا بتوانیم در رویدادهای پیش رو موفق‌تر باشیم. ما نیامدیم که سنگ جلوی پای کسی بیاندازیم و خوشبختانه تعامل بسیار خوبی نیز داریم.
مشتاقی در پاسخ به این سؤال که پس با این اوصاف شاهد ادامه کار شورای فنی کشتی فرنگی خواهیم بود، گفت: طی صحبت‌هایی که داشتیم بنا شد شورای فنی به کار خود همانند سابق ادامه دهد و به تیم‌های ملی کمک کند. وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای انتخاب نفرات تیم ملی، رقابت‌های انتخابی برگزار می‌شود یا خیر، گفت: ما فرآیندی داریم که برگزاری انتخابی تیم ملی نیز جزئی از آن است حال ممکن است بر اساس شرایط برخی نفرات بر اساس دیدار انتخابی به تیم ملی برسند و برخی دیگر بر اساس تعامل و مشورت سرمربی تیم ملی و شورای فنی انتخاب شوند. به هر حال انتخابی باید به نحوی برگزار شود و در عین حال بر اساس تعامل جلو برویم.
مشتاقی در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه خواستار این شدیم که تمرینات تیم ملی همیشه در فضای تکراری خانه کشتی نباشد و فرنگی‌کاران نیز برنامه‌های تمرینی خود را در نقاط مختلف برگزار کنند. همانطور که تیم آزاد اردوی اخیر خود را در ترکمنستان برگزار کرد، قطعاً در صورت درخواست سرمربی تیم ملی، اردوی فرنگی‌کاران نیز در کشورهای خارجی قابل برگزاری است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما