امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

خلیل‌زاده: تیم‌ها مقابل ما مثل ببر می‌شوند

* داور یک پنالتی را به درستی برای پرسپولیس گرفته و یک پنالتی هم نگرفته
شجاع خلیل زاده می گوید: داور یک پنالتی را به درستی برای پرسپولیس گرفته و یک پنالتی هم نگرفته است.
شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل ماشین سازی در جمع خبرنگاران گفت: گل بدی خوردیم و این اتفاق است. موقعیت‌های زیادی داشتیم. امیدوارم در هفته بعد نتیجه بگیریم و قهرمان شویم.
وی در مورد ادامه رقابت قهرمانی هم توضیح داد: کاری به رقیبان نداریم. ما امروز باید می‌بردیم و قهرمان می‌شدیم اما از هواداران تشکر می‌کنیم. جواب این هواداران را با قهرمانی خواهیم داد. ما خسته‌ایم و از ابتدای فصل پشت سر هم بازی می‌کنیم.
شجاع خلیل زاده در مورد صحنه پنالتی هم بیان کرد: داور یکی پنالتی گرفت و دو پنالتی نگرفت. هم‌چنین او باید وقت اضافه بیش‌تری می‌گرفت. ما باید بیش‌تر گل می‌زدیم اما روز بد فوتبال ما بود.
سؤال آخر از خلیل زاده در مورد دیدار پایانی پرسپولیس در جم بود که او توضیح داد: همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس طوری بازی می‌کنند انگار بازی مرگ و زندگی‌شان است و برابر ما مثل ببر می‌شوند اما مقابل تیم‌های دیگر ۴ تا ۴ تا گل می‌خورند. همه بازی‌ها برای ما سخت است و بازی آسان نداریم. خلیل‌زاده درباره تمدید قراردادش با پرسپولیس گفت: من دنبال ادا و اطوار نیستم که بگویم از تیم‌های دیگر پیشنهاد دارم. قرار است بعد از قهرمانی صحبتی داشته باشیم و به امید خدا برای چند سال در پرسپولیس بمانم.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما