امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

خلیلی: از سازمان لیگ استعلام گرفتیم ترابی محروم نیست

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به استعلامی که از سازمان لیگ انجام دادم، مهدی ترابی محروم نیست و می‌تواند در آخرین بازی هم تیم را همراهی کند.
محسن خلیلی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به ابهام‌های مطرح شده درباره وضعیت مهدی ترابی برای همراهی سرخپوشان در آخرین بازی این هفته لیگ برتر و ابراز نگرانی هواداران، امروز (یکشنبه) نسبت به استعلام از سازمان لیگ جهت اطمینان از محرومیت هافبک‌مان با توجه به قوانین لیگ  اقدام کردم.
وی ادامه داد: سازمان لیگ هم اعلام کرد؛ با توجه به این که اخطار نیم فصل اول بازیکنان در صورت انتقال بازیکن در نیم فصل، حذف می‌شود، مهدی ترابی محروم نیست و مشکلی برای حضور در بازی هفته پایانی نخواهد داشت.
* عرب: فقط به قهرمانی فکر می‌کنیم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به حواشی موجود و اظهارات برخی از مسئولان تیم‌های دیگر واکنش نشان داد. 
بعد از برگزاری هفته بیست و نهم لیگ برتر، برخی از مسئولان و مربیان حاضر در این رقابت‌ها اعتراضات تندی علیه باشگاه پرسپولیس مطرح کردند به طوری که حتی فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال از وجود دست‌هایی برای قهرمانی پرسپولیس نام برد و مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان هم از این صحبت کرد که در این چند سال جام قهرمانی را از این تیم گفته‌اند و به تیم دیگری که منظورش پرسپولیس بوده داده‌اند. در همین رابطه ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت وگویی کوتاه با فارس در این خصوص گفت: باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان وارد هیچ‌گونه حاشیه‌ای نمی‌شود و ما به این حرف‌هایی که مطرح می‌شود ورود نمی‌کنیم. همه تمرکز و فکر ما برای قهرمان شدن است و فقط به این موضوع فکر می‌کنیم و وارد این حواشی نخواهیم شد. 
تیم فوتبال پرسپولیس در صورت کسب حتی یک امتیاز در هفته پایانی لیگ برتر قهرمان این رقابت‌ها خواهد شد. 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما