امروز، یک شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

تغییردهندگان قیمت کنسرو ماهی در شیراز دستگیر شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد: افرادی که در حومه شیراز اقدام به تغییر دادن قیمت درج شده بر روی قوطی های کنسرو ماهی می‌کردند، بازداشت شدند. 
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان فارس، علی مبشری افزود: از این افراد سه هزار قوطی کنسرو ماهی در یک کارگاه کشف شد. 
وی ادامه داد: با دریافت اطلاعات و اخباری مبنی بر نگهداری مقادیر زیادی کنسرو ماهی در کارگاهی واقع در حومه شهر شیراز، رسیدگی به موضوع در دستور کار گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان قرار گرفت.  مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس گفت: مأموران تعزیرات حکومتی استان فارس به همراه بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با ورود به این کارگاه متوجه شدند افرادی با هدف سودجویی و با استفاده از ادوات مخصوص اقدام به پاک کردن قیمت درج شده بر روی کنسروهای ماهی و درج قیمت بالاتر بر روی آنها می‌کردند. مبشری اضافه کرد: بیش از سه هزار قوطی کنسرو ماهی در این کارگاه کشف و ضبط و صاحب کارگاه نیز به تعزیرات حکومتی احضار شد. وی با بیان اینکه دستور توزیع کنسروهای مکشوفه به قیمت عادلانه در فروشگاه‌های تحت نظارت سازمان صنعت، معادن و تجارت فارس صادر شده است، خاطرنشان کرد: فرد متخلف به تعزیرات احضار و قرار وثیقه یک میلیارد ریالی برای وی صادر شد و پرونده متشکله نیز در شعبه دهم تعزیرات حکومتی استان در حال رسیدگی است. 
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما