امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

رونق اقتصادی، امنیت و رفاه هدیه شهرداری منطقه ۷ به شهروندان منطقه است

حسین حسن پور- تماشا 
شهردار منطقه هفت با اجرای پروژه های بزرگ که برخی از آنها در پروژه های ملی محسوب می شوند مشغول خدمت رسانی به شهروندان عزیز است که تعداد آن به 20 پروژه فعال عمرانی و فضای سبز می رسد. 
مهندس صالحی شهردار منطقه هفت با بیان مطلب فوق افزود: پروژه اجرای بولوار 85 متری مولوی به طول 9 کیلومتر - اتصال بولوار تخت جمشید به فاز سوم بولوار مولوی و بولوار اتحاد و اجرای پروژه بزرگ تعریض و پارک حاشیه ای بولوار خلیج فارس از مهم ترین پروژه های در حال اجرای شهرداری منطقه می باشد. 
این پروژه در حوزه  تملک اراضی مورد مسیر در بخش طراحی، بخش اجرای فضای سبز و تأسیسات بخش عمرانی پیشرفت فیزیکی داشته است. 
وی افزود: به جهت افزایش ایمن و رفع مخاطرات در بارندگی ها قسمتی از جداره رودخانه خشک حدفاصل پل نصر تا انتهای شهرک امام حسین (ع) دیوارگذاری در حال انجام می باشد. 
افتتاح پارک محله ای خیابان فاضل و پارک کوهستانی نصرآباد در آینده نزدیک از دیگر پروژه های شهرداری منطقه هفت در راستای افزایش سرانه فضای سبز و رفاه حال اهالی محترم منطقه می باشد. 
صالحی افزود: امید است با حمایت های شهردار محترم شیراز در راستای سیاست های شورای اسلامی شهر شیراز سال 91 بتوان در منطقه هفت اقدامات مؤثر و مفیدی در راستای افزایش سرانه فضای سبز، اجرای راه های شریانی پارک های محله ای لوله گذاری هدایت آب های سطحی، بهسازی معابر را با سرعت بیشتری انجام داد. 
همچنین در پارک حاشیه ی بولوارتخت جمشید و بولوار شهید شیرودی... پیشرفت فیزیکی در حال اتمام به زودی به بهره برداری رسد. 
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما