امروز، یک شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

طالع‌بینی روزانه

متولدین فروردین: 
امروز ممکن است در حال مبارزه با استرس و اضطراب هایی باشید، که در حال حاضر در مسیر زندگیتان با آن روبرو شده‌اید، اما با توانایی و مدیریتی که دارید می توانید به راحتی از پس آنها برآیید، تمام مسائل را در نظر بگیرید و بهترین تصمیم را برای حل آنها ایجاد کنید، این امر باعث ایجاد یک آینده بهتر برای شما خواهد شد.
 تغییرات بزرگ و مثبتی در حال انجام شدن هستند، اما ممکن است به دلیل انرژی پایین شما به کندی پیش برود. کارآمدبودن و پشتکار شما از چشم مافوقتان دور نخواهد ماند و به زودی ارتقای شغلی کسب می کنید.
 بیشتر وقت گذاشتن با فرزندان موجب خواهد شد که رابطه شما عمیق‌تر شود.
متولدین اردیبهشت:
اگر امروز خودتان را در جریان و مسیر زندگی و اتفاقات مثبت قرار دهید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.
 اجازه ندهید شرایط دشوار و استرس‌زا  اعتماد به نفس شما را تضعیف کند و همچنان با همان انرژی و اعتماد به نفس به سمت اهدافتان پیش بروید.
 مهارت های شما قوی هستند و به راحتی می توانید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید، به شرطی که از آنها بهترین استفاده را کنید.
 قبل از اینکه چیزی را واقعاً بدانید، دست به عمل و اقدام نزنید و به کسی اعتماد نکنید، سعی کنید درباره حل مسائل از خانواده خود کمک بخواهید، از کمک خواستن نهراسید.
 شما موفق خواهید بود هر چیزی را که به آسایشتان آسیب میرساند دور بریزید و از این بابت به شما تبریک می گوییم.
متولدین خرداد:
شرایط  و آب و هوای امروز به گونه‌ای است که می توانید مشکلات پیچیده را کنار بگذارید و کمی از کار و محیط خانه دور بمانید و از زندگی لذت ببرید.
کورکورانه به همکاران خود اطمینان نکنید، چرا که بعضی از آنها نسبت به شما حس بدی دارند و گاهی سعی بر دشمنی میکنند.
 برای توسعه اموال خود و یا حفظ منابع مالی ایده‌های خوبی دارید، فقط سعی کنید آنها را به مرحله اجرایی برسانید و برای عملی شدن آنها از افراد باتجربه کمک بخواهید.
همه اتفاقات ناگوار بیرون از خانه را به فرزندان یا همسرتان انتقال ندهید، زیرا افکار و احساساتشان  را تحت تأثیر قرار می دهد.
 امروز از نظر کاری پرمشغله هستید سعی کنید که ایده‌هایتان را  که در حال اجرایی شدن  است به اشتراک بگذارید. احساسات شما ممکن است در بالاترین حد خود باشد، بهترین کار این است که عقلانی تصمیم بگیرید و احساسات بیش از حد خود را کنار بگذارید.
متولدین تیر: 
اگر وسط یک پروژه بزرگ و مهم هستید،  همه چیز را در نظر بگیرید و درباره جوانب  منفی و مثبت آن فکر کنید.
 هرچه بیشتر از هوش و ذکاوت خود پیروی کنید، چیزهایی را به دست می آورید که باعث شادی شما و خوش شانس شدن میشود. امروز زمان فوق العاده‌ای برای مدیریت کردن گروه‌های مختلف می باشد،  شما در کارهای گروهی خوش می درخشید.
ممکن است در فرم فیزیکی وحشتناکی قرار گرفته باشید، که باعث مقاومت بد بدنی، عصبی شدن و  گرفتگی اندام ها و غیره شود، بهترین کار داشتن یک رژیم غذایی مناسب و 
فعالیت‌های روزانه ورزشی است. ابتکارات حرفه‌ای که امروز انجام می دهید، شما را به موفقیت می رساند.
متولدین مرداد: 
 یک پروژه بزرگ کاری را با موفقیت عالی به اتمام میرسانید و در این راه افراد زیادی را با خود سهیم می کنید، تا آنها هم به موفقیت نزدیکتر شوند و از این بابت حس خوبی خواهید گرفت. فضای بسیار مثبتی برای بهبود وضعیت کاری و مالی شما خواهد بود.
 بر روی رویاها و اهداف خود متمرکز شوید و چشم انداز آن را با دوستان صمیمی و خانواده به اشتراک بگذارید. در هزینه‌های خود بسیار مراقب باشید و برخی از خرج ‌های ناخواسته را در نظر بگیرید و که ممکن است پیامد‌های پر هزینه را در بر داشته باشد. فضای امروز برای پرورش احساسات و عواطف شما بسیار مطلوب است. شما قادر خواهید بود آرامش و شادی پر شور را به اطرافیانتان اهدا کنید.
 متولدین شهریور: 
به تازگی در محیط خانوادگی شما اختلافات و نگرانی هایی ایجاد شده است، که شما با قدرت درایت و توانایی که دارید می توانید آنها را حل و فصل کنید و به سرانجام مثبت برسانید.
 در کارهای‌تان نظم بیشتری داشته باشید که با آن می توانید راحت‌تر به اهدافتان برسید.
 ممکن است ذهن شما از هدفی به هدفی دیگر پرش کند، برای جلوگیری از این اتفاق حتماً با یک متخصص و مشاوره حرفه‌ای مشورت کنید.
 تمام تصمیماتی که درباره کسب و کار مالی خود میگیرید، باید مورد تحقیق قرار بگیرد و تمام جوانب در نظر گرفته شود و با کسی که به آن اعتماد دارید مشورت کنید.
 اگر خودتان را با شرایط فعلی وفق دهید، نتایج خوبی از کار به دست خواهید آورد.
امروز افزایش خطر ابتلا به اختلالات کبدی برای شما وجود دارد، پس  مصرف چربی‌ها را کاهش دهید و بیشتر مراقب غذا خوردنتان باشید.
امروز در حل مسائل حساس موفق خواهید بود و به طرز ماهرانه‌ای آن را مدیریت می کنید.
متولدین مهر: 
در مسائل کاری شما، برخی از اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی در رسیدن به موفقیتتان، مداخله خواهد کرد، اما می توانید از آن ها به نفع خودتان استفاده کنید.
 ممکن است ناراحتی بیش از حد درباره یکی از فرزندان‌تان داشته باشید، اما او را مآخذه نکنید و سعی کنید روابط گرم و دوستانه داشته باشید.
 در زمینه مادی جسورانه‌تر تصمیم بگیرید، شانس شما در امور مالی دو برابر شده است، فقط کافی است که آن را بپذیرید. ممکن است درباره برخی از مسائل احساس گناه داشته باشید، پیشنهاد ما به شما این است که زندگی را آسان‌تر بگیرید و راحت‌تر زندگی کنید، از بازخورد افرادی که در اطرافتان هستند نهراسید.
 متولدین آبان: 
ممکن است که درباره برخی از کارهای بچه‌گانه فرزندتان اذیت شوید، اما نیازی به بالا بردن صدایتان نیست، بهترین راه حل صحبت کردن با او می باشد.
 در کل انتقاد کردن بیش از حد و حسادت می تواند به شما آسیب برساند.
 اگر از غذاهای پرچرب و فرآوری شده بیش از حدی استفاده می کنید، باید از اختلالات کبدی بترسید، به خصوص اگر سن 50 سالگی را گذرانده‌اید، باید از عوارض کلیوی نیز مراقبت کنید. امروز فرصت بیشماری برای رسیدن به حقایق زندگی‌تان وجود خواهد داشت، تا بتوانید مشکلات را به راحتی حل کنید. از هرگونه وابستگی به غیر اجتناب کنید که در غیر اینصورت آسیب خواهید خورد.
  متولدین آذر:
 شما این روزها عصبانی هستید و تنش‌های زیادی را تحمل می کنید، اما در گرفتن تصمیمات فوری و ابتکاری بی نظیر خواهید بود.
 اگر برای ایجاد کسب و کار مهمی باید با خانواده خود مقابله کنید، هر چه زودتر این کار را انجام دهید تا از کسب مال دور نمانید و بلافاصله آن را شروع کنید.
 گاهی اوقات ایده‌های بسیار روشنی نخواهید داشت ،سعی کنید برای پرورش ایده‌ها و بهترین تصمیمات با افراد با تجربه مشورت کنید.
خوابیدن، تلویزیون تماشا کردن، خواندن یک کتاب خوب می تواند برای شما عالی باشد، اینکه به خودتان برسید و استراحت کنید کاملاً قابل قبول است.
متولدین دی:
سرمایه‌گذاری ها و تلاش هایی را که مدت ها قبل انجام داده‌اید، به زودی به ثمر می رسد.  بحث گرم با یکی از دوستان صمیمی‌تان به سرانجام خوبی خواهد رسید. شما فردی فعال، پر انرژی، جسور، خونگرم و مهربان هستید که اهل تحقیق و مطالعه می باشید  و اراده محکم و قوی دارید، اما اخلاق های منفی‌تان هم کم نیستند و گاهی حسود و دمدمی مزاج می شوید، باید از آنها دوری کنید تا بهترینها  برایتان رقم بخورد.
 از لحاظ مالی و سلامتی برای شما عالی خواهد بود و پیشرفت های زیادی را در این زمینه ها خواهید داشت.
 متولدین بهمن:
چالش‌های فیزیکی به حفظ مسائل با چشم‌اندازی بهتر کمک خواهند کرد. کار سخت برایتان رضایت بخش است و به امور مالی شما کمک می کند. امروز به شما توصیه می شود که تمام پس‌انداز خود را در بازار بورس بگذارید و پس انداز کنید. افرادی برای فریب شما و همچنین  به فکر خالی کردن حساب بانکی شما هستند.
 امروز استراحت کنید. سعی کنید یک خانه راحت و آرام داشته باشید، و به راحتی و با آسایش استراحت کنید.
 متولدین اسفند: 
برنامه‌هایتان را سازماندهی و مدیریت کنید.  بدون داشتن یک برنامه روشن، اتفاقات امروز می توانند گیج‌‎کننده باشند. فرض نکنید که دیگران هم مثل شما فکر می کنند. یک برخورد غیرمنتظره می تواند باعث ایجاد بینشی جدید و نو در یک مشکل یا پروژه شود. ممکن است مشکلاتی در مورد اینکه چه کسی در خانه رئیس است، وجود داشته باشد. بیش از همیشه دوستی جایگاه مهمی در زندگی شما خواهد داشت. سعی کنید تا جایی که ممکن است هر گونه سوءتفاهمی را پخش نکنید و از دامن زدن به آنها جلوگیری کنید. تلاشتان را بیشتر کنید اینگونه به راحتی به تمام اهدافتان خواهید رسید.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما