امروز، یک شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

سید احمد احمدی‌زاده رئیس و سخنگوی ستاد انتخابات استان فارس شد

سید احمد احمدی‌زاده، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان و همچنین سخنگوی این ستاد منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت ا... رحیمی در استانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و نخستین انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان پنجم، طی حکمی، سید احمد احمدی زاده را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان منصوب کرد.
متن این حکم به شرح زیر است:
با عنایت به عزم و اراده و تأکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات باشکوه بر مدار قانون و به استناد مواد ۲۵ و ۶۰ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۹ قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب می نمایم. 
برنامه ریزی و فراهم سازی به موقع مقدمات و تمهیدات لازم، استفاده بهینه از دانش و فناوری های نوین و روزآمد و تسهیل سازی فرایندهای انتخابات، به کارگیری نیروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای حضور و مشارکت حداکثری در عرصه انتخاباتی در شان و تراز ملت بزرگ و رشید ایران که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مر قانون و در فضای امن و توام با نشاط و آرامش کاملاً رعایت گردد، وظیفه و مأموریت خطیر جنابعالی است که انتظار دارد با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات و با تلاش و کوشش نسبت به آن اهتمام نمایید. 
برای تحقق این مهم تشکیل و راه اندازی ستاد انتخابات با حضور اعضا امری ضروری و مورد تأکید می باشد. بدیهی است کلیه معاونین، مدیران و روسای سازمان های وابسته، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد ضمن آنکه کلیه دستگاه‌های اجرایی نیز به استناد ماده ۱۱ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۷ آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.
 امید است در پرتو عنایات حضرت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونی با مشارکت حداکثری مردم شریف استان فارس و در راستای تقویت هرچه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما