امروز، جمعه، ۷ مهر ۱۴۰۲

نقش والدین در چهارشنبه آخر سال مهم است

فرمانده انتظامی لارستان گفت: نقش والدین در چهار شنبه آخر سال اساسی است از والدین درخواست می‌کنیم در چهارشنبه پایانی سال از فرزندانشان مراقبت کنند تا دچار آسیب نشوند. 
سرهنگ سیدمحمد یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان كرد: با توجه به اینكه بخش مهمی از قربانیان چهارشنبه آخر سال، كودكان و نوجوانان هستند، ضرورت دارد خانواده‌ها مراقب فرزندان خود در این ایام باشند تا مبادا به رفتارهای پرخطر روی بیاورند. 
سرهنگ یوسفی افزود: امیدواریم امسال همانند سال‌های قبل با همكاری خوب مردم و والدین گرامی، شاهد كاهش تلفات و حوادث ناگوار چهارشنبه آخر سال باشیم.
این مقام انتظامی با تأکید بر کنترل صنوف و محورهای مواصلاتی شهرستان توسط پلیس، تصریح کرد: رویکرد پلیس به چهارشنبه آخر سال، رویکردی اجتماعی بوده و همه ساله وضعیت در این حوزه نسبت به سال قبل بهتر می شود و اطلاع رسانی و آگاهسازی شهروندان می‌تواند نقش بسزایی در کاهش حوادث این روز داشته 
باشد.
وی بیان داشت: در راستای پیشگیری از بروز خطرهای احتمالی مواد محترقه در آخرین روزهای سال، طرح تشدید برخورد با تهیه و توزیع كنندگان مواد محترقه در دستور كار پلیس قرار دارد و به حکم قانون و خواست مردم با کسانی که بخواهند با رفتارهای پرخطر خود برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند حتما برخورد می شود.
فرمانده انتظامی لارستان خاطر نشان کرد: خودروها و موتورسیكلت‌هایی که در این روز برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند توقیف و تا بعد از تعطیلات نوروز در پاركینگ خواهد ماند و افرادی که تخلف کنند برابر قانون و با هماهنگی مرجع قضائی تا بعد از تعطیلات نوروز در بازداشت به سر خواهند برد. 
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما