امروز، یک شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

کارگاه آموزشی داوری والیبال بانوان در جهرم برگزار شد

کارگاه آموزشی داوری والیبال ویژه بانوان با همکاری هیأت زیر نظر دانشگاه جهرم و با حضور 18 نفر در این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم، در ابتدای این کارگاه آموزشی، عبدالرحیم خداجو ضمن تقدیر از حضور دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه جهرم در عرصه ورزش و توجه به این مهم که جامعه ورزش نیازمند داوران پرتوان می باشد آرزوی موفقیت برای همه شرکت کنندگان کردند.
سپس ابراهیم دلپسندرئیس هیات والیبال شهرستان جهرم، با حضور در این کارگاه به عنوان مدرس، از استقبال دانشجویان در این کارگاه داوری تقدیر کرد.
همچنین لیلا شکوهی فرد نائب رئیس هیأت والیبال بانوان جهرم در این باره گفت: امروزه نیاز ما به داور همچون پرورش مربی و ورزشکار بسیار مهم می باشد و با توجه به علاقمندی و توانی که در دانشجویان دانشگاه جهرم دیده شد اقدام به برگزاری این کارگاه نمودیم که دانشجویان بومی و غیر بومی علاقمند به این رشته قبل از حضور در کلاس داوری درجه سه فدراسیون والیبال، آشنایی و پیش زمینه ای از این دوره داشته باشند تا با بهره گیری از نیروهای جوان در داوری، شرایط را برای به کارگیری نیروهای جوان مهیا سازی کنیم.
شکوهی فرد همچنین با تقدیر از فاطمه ابراری، مسئول تربیت بدنی دانشگاه جهرم گفت: برگزاری این دوره با تلاش و پیگیرهای نامبرده برای دانشجویان انجام پذیرفت، که با توجه به درخواست برگزاری این دوره ها برای دانشجویان، هیأت والیبال بانوان در نظر گرفت با دانشگاه جهرم در زمینه والیبال بنا به تقاضای این دانشگاه همکاری لازم را داشته باشد. در پایان کارگاه به شرکت کنندگان با حضور خدیجه رمضانلی، معاونت ورزشی اداره ورزش و جوانان از شرکت کنندگان تقدیر و گواهی حضور در این کارگاه آموزشی به آنان داده شد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما