امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

شیــــــرازی‌ها شش تایــــی شدند!

هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر بانوان شب جمعه برگزار شد و 
تیم های نیمه بالایی جدول رده بندی با پیروزی در بازی های خود از جای قبلی تکان نخوردند.
شب جمعه، بازی های هفته پانزدهم لیگ برتر بانوان فوتبال ایران برگزار شد. بازی هایی که پیروزی در آنها تنها امکان برای موفقیت نبود چرا که باید رقبا نیز در بازی های خود امتیاز از دست می دادند تا بدین ترتیب تیم های حاضر در رقابت‌ها بتوانند امیدوار به رسیدن به پله های بالاتر تمام تلاش خود را بکنند.
* شهرداری سیرجان ۱ - شهرداری بم ۱
در یکی از حساس ترین بازی های این هفته، دو تیم همنام شهرداری سیرجان و شهرداری بم به سراغ یکدیگر رفتند و در نهایت با تساوی به کار خود پایان دادند. نبرد دو تیم اول و دوم جدول رده بندی از آن حیث جالب به نظر می رسید که تیم بمی به عنوان قهرمان دوره قبلی رقابت های لیگ برتر در ۱۴ دیدار ابتدایی خود حتی یک امتیاز هم از دست نداده بود اما در این بازی بالاخره اولین امتیازهای خود را از دست داد.
شبنم بهشت گلزن تیم میزبان بود و در سوی دیگر نیز خانم گل فعلی فوتبال بانوان یعنی زهرا قنبری توانست گل تساوی را برای شهرداری بم به ثمر برساند. بمی ها اکنون با ۴۳ امتیاز در رده اول به حضور خود ادامه می دهند. در سوی دیگر نیز سیرجانی ها با این تک امتیاز توانستند خود را با ۳۶ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار دهند.
* سپیدار قائمشهر صفر- ملوان بندرانزلی ۲
شاگردان مریم ایراندوست که در اولین هفته برگزاری بازی های لیگ برتر پس از تعطیلی تقریباً دو ماهه، توانستند بازی بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارند در دومین بازی خود نیز به دنبال این بودند تا از رقبای خود عقب نیفتند. اتفاقی که در نهایت افتاد ملوانان در روزی که باز هم مربی خود را به عنوان بازیکن به میدان بیاورند با ۲ گل توانستند حریف مازنی خود را از پیش رو بردارند.
هر دو گل انزلیچی ها در این بازی توسط گلزن قهار این تیم یعنی سارا  قمی به ثمر رسید. ملوانان با برد توانستند خود را به امتیاز ۲۶ برسانند و همچنان در رده ششم جدول رده بندی حضور داشته باشند. این موضوع تنها به دلیل پیروزی دیگر تیم های مدعی به وجود آمد و به همین دلیل شاگردان ایراندوست باید همچنان در انتظار شکست یکی از رقبا بنشینند. در سوی دیگر نیز تیم قائمشهری با این شکست همان ۴ امتیازی باقی ماندند تا در رده دهم جدول رده بندی جاخوش 
کنند.
 * سپاهان اصفهان  ۲ - همیاری آذربایجان غربی صفر
 سپاهانی ها در دومین سال پیدایش خود سفت و سخت به دنبال این هستند تا بتوانند خود را به یکی از دو رتبه بالای جدول برسانند و به همین دلیل آنها رقابت سفت و سختی با شهرداری سیرجان دارند تا بتوانند در ابتدا جای این تیم را در رده دوم جدول رده بندی بگیرند و سپس برای حضور در صدر جدول نقشه بکشند. آنها در دیدار شب گذشته توانستند دو بار دروازه تیم ارومیه ای را باز کنند و به پیروزی برسند.
 کاپیتان سپاهانی ها یعنی الهام فرهمند به همراه گلزن جوان 
اصفهانی ها یعنی هاجر دباغی دو بازیکنی بودند که توانستند دروازه حریف را باز کنند و موجبات کسب سه امتیاز را برای سپاهانی ها باعث شوند. حالا طلایی پوشان اصفهانی با برد در این بازی 34 امتیازی شدند و با دو امتیاز کمتر از تیم سیرجانی در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفتند. در سوی دیگر تیم همیاری نیز با این شکست همچنان 14 امتیازی و در رده هشتم باقی ماند.
 * خلیج فارس شیراز صفر- ذوب آهن اصفهان  6
 دومین تیم اصفهانی نیز شب جمعه به میدان رفت و البته توانست به یک پیروزی شیرین و پرگل دست پیدا کند. ذوبی ها که برخلاف فصل گذشته در بازی های لیگ فعلی توانست پا به پای دیگر تیم شهر خود رقابت کنند در این بازی برابر تیمی قرار گرفتند که با توجه به شرایط آنها می‌شد چنین نتیجه ای را پیش بینی کرد.
 فروغ موری، زهرا پورحیدر و صفورا جعفری و پروین فرهادی که در این دیدار هت تریک کرد، به عنوان زننده گل های ذوبی ها در این بازی بودند. آنها با این برتری موفق شدند خود را پس از تیم سپاهان با 33 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار دهند. اما از آن طرف تیم شیرازی که از اوضاع مناسبی بهره نمی برند با قبول این شکست پرگل، همچنان 3 امتیازی و قعرنشین جدول رده بندی محسوب 
می شوند.
 * آذرخش تهران صفر- راه یاب ملل مریوان 4
 یکی از تیم هایی که از ابتدای لیگ امسال در میان تیم های نیمه بالایی جدول رده بندی محسوب می شد همین تیم راهیاب ملل مریوان بود. آنها که قصد ندارند رده ای پایین تر از آنچه سال پیش به دست آورده بودند را مال خود کنند هیچ حریفی را دست کم نمی گیرند. مریوانی ها برای رویارویی با آذرخشی ها به تهران آمدند و توانستند با 4 گل برابر این تیم به برتری برسند.
زهرا حاتم نژاد به همراه فاطمه قاسمی که در این دیدار هت تریک کرد، گلزن های تیم غربی کشور محسوب می شوند. راه یاب ملل با این برد توانست به امتیاز 29 برسد و کماکان در رده پنجم جدول رده بندی حضور داشته باشد اما در سوی دیگر تیم آذرخش با این شکست سنگین بالاتر از تیم قعرنشین جدول و در رتبه یازدهم قرار دارد.
 * پالایش گاز ایلام 3 - پارس جنوبی بوشهر صفر
 یکی از بی اهمیت ترین بازی های این هفته به همین دیدار بر می گشت. جایی که تیم ایلامی توانست در خانه حریف بوشهری خود را با 3 گل بدرقه کند. طاهره آزادی در این دیدار موفق شد دبل کند تا به همراه عاطفه ایمانی گلزنان این بازی لقب بگیرند. 
ایلامی ها با این پیروزی شیرین و پرگل توانستند 21 امتیازی شوند  و در رده هفتم جدول قرار بگیرند. تیم بوشهری نیز با این شکست با همان 12 امتیاز قبل در رده نهم جدول رده بندی به کار خود 
ادامه دادند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما