امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

طالع‌بینی روزانه

متولدین فروردین: 
اگر در زندگیتان اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، خواهید توانست که مشکلات بسیاری را حل کنید. جو امروز بسیار مطلوب برای تجدید حیات فیزیکی و هم روانشناسانه است: ورزش، بازی و انجام فعالیت های فرهنگی برایتان عالی است.  احساسات خود کم بینی نباید اعتماد به نفس شما را تضعیف کرده و یا اعمالتان را دیکته کند. 
متولدین اردیبهشت:
زندگی عاطفی شما  شاد و بدون تنش خواهد بود و به راحتی می توانید در کنار عزیزانتان احساس آرامش کنید. ممکن است دچار خطرات قلبی شوید، که اگر اعصاب خودتان را کنترل کنید زودگذر هستند و به شما آسیبی نمی زنند.
انرژی های منفی را دور بیاندازید و انرژی ها و کارهای مثبت را جایگزین آن کنید، تا بتوانید خوشحال باشید و از تغییر نگرش آن بهره‌مند شوید.  در برابر برخی قضاوت های نابجای افراد بی خیال شوید و آنها را جدی نگیرید، که بسیار زود پشیمان خواهند شد و متوجه کارشان می شوند.
شجاعت خود را بیشتر کنید و پروژه های جدید را بپزیرید. برای انجام معاملات و خرج کردن مراقب باشید و از خرج کردن‌های بیجا خودداری کنید، زیرا ممکن است شما را با بحران مالی مواجه کند. امروز زمان مناسبی برای خرید ملک میباشد
متولدین خرداد:
امروز برنامه‌هایی را برای انجام پروژه های نیمه کاره‌تان بریزید، تا آنها را به اتمام برسانید.  شما میتوانید با افرادی که به آنها نزدیک هستید، همکاری کنید و از آنها کمک و حتی مشاوره بخواهید.  ممکن است ملاقات‌های خاصی داشته باشید، و به صورت ناگهانی برنامه‌ریزی ملاقات را  داشته باشید که مدتهاست می خواهید آن ملاقات را انجام دهید.  از نظر کاری روز شلوغی دارید،  قرارداد بزرگی می بندید و اتفاق مثبتی برایتان می افتد.
امروز یک روز خوب برای انجام چالش های فیزیکی و فعالیت هایی است که نیازمند کارهای گروهی می باشد و شما نیز در کارهای تیمی و گروهی بی نظیر هستید.
متولدین تیر: 
از نترس بودن و شجاعت پیروی کنید و کارهایی را که بیشتر از آن لذت می برید، انجام دهید و به حرف دیگران کاری نداشته باشید، اما سعی کنید که اقدامات عقلانی را پیش بگیرید.  ممکن است که نیاز به تغییر در برنامه های روتین خود داشته باشید، حتماً آن را در اولویت قرار دهید و برای انجامش اقدام کنید.
شما از لحظه های خود بسیار لذت خواهید برد و تمام وقت خود را به خانواده اختصاص 
می دهید و در بین همگان به خانواده دوستی معروف می باشید، همچنان به این روند ادامه دهید و تمام غم خود را برای آنها بگذارید، زیرا در نهایت خانواده است که برای آدم میماند.
برنامه‌ریزی های اخیر شما امروز به ثمر میرسد و بالاخره به موفقیت می رسید. در معامله ای که سرمایه‌گذاری کرده بودید، امروز شانس می آورید و سود خوبی نصیبتان خواهد شد.  متولدین مرداد: 
صحبت کردن از تمام زوایا می تواند به شما کمک کند تا در مورد هر گونه نگرانی احساس راحتی کنید. راه‌حل های خوبی را برای مشکلات خانواده پیدا خواهید کرد و می توانید به زودی همه چیز را سر و سامان دهید.. 
هر کاری را که می توانید برای یک زمان دیگر به تأخیر بیندازید.  روابط عالی با کودکان خود را حفظ کنید؛ از روابط ممتاز و همدستی با آن ها لذت خواهید برد.  تمدید در دوستی و ارتباطات شما ممکن است مسائل را برایتان آسان‌تر کنند.
 زندگی احساساتی شما با شور و حرارت استثنایی می جوشد.  افزایش حقوق، یک ارث، کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه و یا چیزی به همین زودی ها برایتان اتفاق خواهد افتاد و باعث فزونی اموالتان خواهد شد.
 متولدین شهریور: 
پروژه های مهمتان نیاز به سرعت و توجه کمتری به جزئیات دارند. درخواست کمک آسان است، اما می تواند یک حرکت عاقلانه باشد. این به خصوص در صورتی درست است که شما به کاری مشغول باشید و هم بچه‌داری کنید.
 به جای احساسات امروز به حقایق اعتماد کنید. امروز می تواند برایتان یک روز چالش برانگیز باشد. شما، یا فردی که باید با آن کار کنید، می تواند سرسخت باشد. خود را درگیر آن چیزهایی کنید که برایتان الهام بخش هستند.
میل به درخشیدنتان می تواند نتیجه معکوس داشته باشد. بهترین امید شما برای به رسمیت شناختن کار سخت است.
متولدین مهر: 
امروز یک روز پر انرژی برای شما خواهد بود. اگر کسی به شما می گوید که چه کار باید بکنید، در مورد خلق و خوی تند خود محتاط باشید و رفتارتان را کنترل کنید. 
از هرگونه رفتار ریسک دار، به خصوص در اطراف ماشین ها اجتناب کنید. سرعت دوست شما نیست. شما نسبت به جزئیات بیشتر توجه خواهید داشت و به جای اینکه به آن ها حمله کنید، به دنبال موانعی بر سر راه خود خواهید بود. افتادن و یا کبودی در قوزک پا خواهید داشت. 
آب بنوشید تا سموم شما را به خوبی دفع کند.
 متولدین آبان: 
انجام کارهای گروهی و تیمی برای شما آسان خواهد بود و بیشترین رضایت را برایتان به ارمغان می آورد.  ارتباط برقرار کردن با مردم برای شما بهترین گزینه برای گسترش روابط اجتماعی می باشد.
 سعی کنید استرس و فشار ناشی از احساساتی که به شما وارد شده است را با کمک افکار مثبت از خود دور کنید.
امروز می توانید با جذابیت فوق العاده و ذاتی که دارید خیلی از خواسته هایتان را پیش ببرید و از امکانات خود لذت ببرید و از نداشته هایان گله نکنید، زیرا خداوند متعال آنچه را که برای شما مقدر فرموده به خیر و صلاح شما می باشد. اما در عین حال از انجام تلاش ها و استمرار خود در کارهایتان نیز فروگذار نباشید.
  متولدین آذر: 
امروز می تواند یک زمان مطلوب برای افزایش ارتباطات با افراد جدید باشد. سعی کنید پس از مشورت با افراد با تجربه و تحقیقات بسیار، بهترین شریک کاری را برای خودتان بیابید. گذراندن زمانتان در بین دوستان، برای بهبود حالتان بسیار تأثیرگذار و مفید خواهد بود.
سلامت شما به زودی بهبود خواهد یافت، زین پس سعی کنید که بیشتر به سلامت جسمانی و روانی خود اهمیت دهید و از فشار استرس‌هایی که به خودتان وارد می کنید، بکاهید.
عزیزترین و نزدیکترین افراد زندگیتان به صحبت کردن با شما و حتی راهنمایی‌هایتان نیاز دارند. حتماً زمان مناسبی را به آنها اختصاص دهید و برایشان وقت بیشتری صرف کنید.
جذابیت و قدرت نفوذ بالای شما در بین اطرافیانتان باعث می شود که بتوانید هر چیزی را به کرسی بنشانید و در اغلب اوقات هر چیزی که میخواهید را بدست آورید. امروز یک روز بسیار عالی در زمینه شغلی شما خواهد بود. 
متولدین دی:
امروز از فرصت های کسب و کاری که برایتان پیش می آید، نهایت استفاده را ببرید. از مشورت با افراد با تجربه دوروبرتان فروگذار نکنید. 
آنها می توانند برای شما بسیار مفید واقع شوند و با پروراندن افکار مثبت در ذهنتان 
ناراحتی ها را از خود دور کنید و مانع رشد آنها شوید.  باید که امروز بیشتر وقتتان را به فرزندانتان اختصاص دهید و با آنها لذت ببرید.
 بیرون بیایید و از طبیعت استفاده کنید. کمی واقع گرایانه تر باشید و  برای مسائل جزئی و کوچک خودتان را اذیت نکنید.  موقعیت مادی شما رو به راه است.
برای افرادی که دوستشان دارید و برای شما عزیز هستند، احساساتتان را بروز دهید.  شما انرژی فوق العاده‌ای دارید و قادر خواهید بود که هر چیزی را سر و سامان دهید.
 متولدین بهمن:
قبل از ترک شغل فعلی خود و پذیرش یک کار جدید، بیشتر فکر کنید ،تحقیق کنید و مشورت با افراد با تجربه را فراموش نکنید. در کارتان سعی کنید جاه طلب باشید و اجازه ندهید که کسان دیگری بر زندگی شما تمرکز کنند.
مراقب تمام فعالیت ها و حرکاتتان باشید و در مورد آن بیشتر فکر کنید تا مستلزم عذر‌خواهی و یا پشیمان شدن نباشید. حتی اگر احساس سلامتی کامل دارید، نکات ایمنی در مورد گردش خونتان را نادیده نگیرید. زیرا ممکن است دچار عواقب جدی شود.
قدرت تفکیک مشکلات زندگی شخصی و حرفه‌ای‌تان را از هم داشته باشید. شما از اوضاع شغلی خود راضی هستید و به زودی پول زیادی از آن بدست خواهید آورد.
سعی کنید به زندگی خصوصیتان اهمیت بیشتری دهید و آنها را در اولویت بگذارید و نسبت به کسانی که دوستشان دارید ابراز احساسات بیشتری کنید. این روابط هستند که برای شما میمانند و به دردتان میخورند.
 متولدین اسفند: 
در رویدادهای عمومی، می توانید به روش آرام خود بدرخشید. زمانی که دوستانتان شما را دعوت می کنند تا چیز جدیدی را امتحان کنید، از این دعوت استقبال کنید.  زمانی که درباره چیزی مطمئن نیستید از مشورت کردن نترسید. مردم 
می خواهند به شما کمک کنند و تا به آنچه فکر می کنید علاقمند باشید.
 در مورد زندگی درونی‌تان بیشتر نگران خواهید شد تا در مورد بقیه چیزها، اما این به معنی این است که در این کار رضایت شغلی ندارید، بلکه چیزهایی مثل محیط، سرقت یا از دست دادن پول یا حتی یک تقلب  ممکن است باعث ناامیدی شما شده باشد. 
شما به دیدن دوستان دورتان خواهید رفت، که باعث خوشحالی شما میشود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما