امروز، سه شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

آموزش محوری امسال مورد توجه است‌

با حضور اصحاب رسانه مراسم انتخابات هیأت اندیشه‌ورز و مجمع قشر بسیج رسانه استان فارس برگزار شد. 
به گزارش تسنیم، ظهر دیروز با حضور اصحاب رسانه مراسم انتخابات هیأت اندیشه‌ورز و مجمع قشر بسیج رسانه استان فارس برگزار شد که در پایان رأی‌گیری مینا خسروپور به عنوان رئیس مجمع قشر بسیج رسانه و رضا جاویدی به عنوان رئیس هیأت اندیشه‌ورز بسیج استان انتخاب شدند. 
مصطفی اژدری، رئیس بسیج رسانه استان فارس نیز در ابتدای جلسه با اشاره به عملکرد رسانه‌های استان در جشنواره ابوذر اظهار داشت: رسانه‌های استان فارس نسبت به دیگر استان‌ها کمترین حاشیه و آسیب را دارند. 
وی با اشاره به شرایط حساس امسال و انتخابات آتی گفت: فضای امروز اهمیت رسانه را دوچندان می‌کند، باید کسانی را به عنوان نمایندگان استان فارس به مجلس فرستاد که متناسب با شاخص‌های انقلابی باشند. 
رئیس بسیج رسانه استان فارس با اشاره به انتخابات هیأت اندیشه‌ورز نیز افزود: در هیأت اندیشه‌ورز امسال قصد داریم که به سمت جوانگرایی حرکت کنیم و از فکر و اندیشه اصحاب رسانه بیشتر استفاده 
شود. 
رضا جاویدی که پیش از این هم رئیس هیأت اندیشه‌ورز بسیج رسانه استان بود، با اشاره به عملکرد یک ساله این هیأت گفت: توجه به شهرستان‌ها و رسانه‌های آنان سبب تشکیل 14 کانون بسیج رسانه در شهرستان‌های استان شد که عملکرد قابل قبولی نیز داشتند. 
وی با اشاره به کاهش بودجه بسیج رسانه و مشکلات رسانه‌های مکتوب در زمینه مالی افزود: در یک سال گذشته تعامل خوبی با انجمن صنفی خبرنگاران و خانه مطبوعات داشته‌ایم و امسال نیز بنا داریم که مسائل آموزشی و آموزش محور مدنظر قرار گیرد. 
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما