امروز، یک شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

شروع ثبت نام مقطع ابتدایی مدارس از اول تیرماه

سیده ناهید تقویان- تماشا
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به شروع ثبت نام دانش آموزان مقطع ابتدایی از تیرماه گفت: بهترین مدرسه برای دانش آموزان 
نزدیک ترین مدرسه به منزل آنها خواهد بود.
جمشیدی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار «تماشا»اظهار داشت: ثبت نام مقطع ابتدایی در شهر شیراز از اوایل تیرماه به صورت اینترنتی شروع می شود که اطلاع رسانی آن از سوی نواحی چهارگانه و بر اساس طرح آدرس انجام خواهد شد.
وی افزود: پس از بررسی اطلاعات، به والدین وقت داده شده تا برای ثبت نام نهایی به مدارس مراجعه کنند که امیدواریم ثبت نام ها تا 10 روز نخست به ویژه برای کسانی که عجله دارند، انجام شود.
جمشیدی خاطرنشان کرد: همکاران ما ده روز نخست در زمان ثبت نام را به صورت مستمر در مدرسه هستند و در بقیه ایام یعنی در مرداد و شهریورماه دوشنبه و چهارشنبه ها در خدمت اولیا خواهند بود.
این مقام مسئول در توصیه به والدین برای انتخاب مدرسه فرزندان خود نیز گفت: از همین کانال به والدین اعلام می کنیم که بهترین مدرسه برای دانش آموزان، نزدیک ترین مدرسه به محل منزل آنان است چراکه هم زمان کمتری برای رسیدن به مدرسه طی شده هم بار ترافیکی کمتری در شهر ایجاد می شود ضمن اینکه اولیا نیز بهتر می توانند به مدرسه فرزندان خود سرکشی کنند.
وی تصریح کرد: مدارس داخل شهر تقریبا از نظر امکانات و مسائل آموزشی در یک سطح بوده و تفاوتی چندانی بین آنها مشاهده نمی شود؛ بنابراین والدین نگران نباشند و در نزدیک ترین مدرسه به منزل خود، اقدام به ثبت نام کنند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما