امروز، سه شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

کمک مالی به تیم‌های فوتبال لیگ یک هدفمند می‌شود

رئیس هیأت فوتبال استان فارس از هدفمند شدن کمک‌های مالی به نمایندگان فارس در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور خبر داد. 
رئیس هیأت فوتبال فارس با بیان این مطلب گفت: کمک‌های نقدی به تیم‌های لیگ یک هدفمند خواهد شد.
غلامعلی هنرپیشه افزود: دو نماینده فارس در لیگ دسته اول فوتبال کشور باید برنامه‌های خود را ارائه دهند که پس از بررسی، به باشگاهی که منسجم‌ترین برنامه و همچنین بیشترین آورده را داشته باشد کمک بیشتری خواهد شد.
وی گفت: با هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان، همه کمک‌های مالی که از دستگاه‌های مختلف به فوتبال می‌شود در فصل آینده به حساب هیأت فوتبال واریز و سپس کمک‌ها به باشگاهی که برنامه بهتری ارائه داده باشد پرداخت می‌شود.
رئیس هیأت فوتبال فارس افزود: وقت آن رسیده که با یک برنامه ریزی منسجم و همدلی حداقل یک تیم از فارس در لیگ برتر حضور پیدا کند و با توجه به مطالبه به حق مردم استان امسال سعی داریم تا این امر محقق شود. هنرپیشه گفت: پارسال به هر دو نماینده استان در لیگ یک کمک‌های خوبی شد که اگر این کمک‌ها به صورت هدفمند و با برنامه باشد می توان شاهد صعود حداقل یکی از نمایندگان فارس به لیگ برتر باشیم.
در رقابت‌های فصل گذشته لیگ دسته اول کشور شهدای قشقایی شیراز با ۴۰ امتیاز در جایگاه هشتم و فجر شهید سپاسی شیراز با ۳۸ امتیاز در جایگاه نهم جدول جای گرفتند. فصل جدید رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول مرداد امسال آغاز می‌شود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما