امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

واکنش تند مازیار ناظمی به سخنان کفاشیان

رئیس روابط عمومی وزارت ورزش نسبت به سخنان علی کفاشیان در صدا و سیما واکنش بسیار تندی را نشان داد و همه حرف‌های او را اشتباه دانست.
علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال صبح دیروز با حضور در صدا و سیما سخنان جالبی در مورد دوران حضور کارلوس کی‌روش به زبان آورد. طبق گفته این فرد هنگامی که محمود گودرزی به عنوان وزیر ورزش فعالیت داشته است، او رای به برکناری سرمربی پرتغالی تیم ملی داده و بعد از آن توسط نهاد بالاتری از جمله ریاست جمهوری این تصمیم وتو شده است.
حال مازیار ناظمی، رئیس روابط عمومی وزارت ورزش که فعالیت ویژه‌ای در فضای مجازی به خصوص توییتر دارد جواب نسبتاً تند و جالب توجهی نسبت به سخنان کفاشیان مطرح کرد. او حرف‌های این فرد را به مانند کلاژه (نقاشی‌ هنری که از هر موضوعی یک نمونه در آن آمده است) دانسته که نباید زیاد آن‌ها را جدیگرفت.
ناظمی در ادامه به شدت سخنان خود می‌افزاید و اینگونه ادامه می‌دهد: زمانی که من به عنوان تهیه کننده در صدا و سیما فعالیت می‌کردم به کسانی مانند علی کفاشیان می‌گفتند برنامه گرم کن. البته که باید به پیمان یوسفی در مورد هدایت برنامه ورزش و مردم بعد از فوت شفیع هم تبریک گفت.
موضع گیری تند یکی از افراد ارشد وزارت ورزش که در یک صفحه شخصی و مجازی رقم خورده است و با این حال باید دید نظر رسمی وزارتخانه را در پی خواهد داشت یا خیر.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما