امروز، پنج شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

تجلیل از برترین‌های شمشیربازی فارس

فریدون رئیسی- سرویس ورزشی 
به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت امام عصر (عج) هیأت شمشیربازی استان فارس با همکاری هیأت شمشیربازی شیراز مراسم تجلیل از ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان این رشته را در سالن اجتماعات پایگاه قهرمانی با حضور رئیس هیأت شمشیربازی استان فارس، خیراندیش و رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز و دکتر خداجو برگزار نمود. در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و نواخته شدن سرود مقدس جمهوری اسلامی ابتدا خیراندیش رئیس هیأت شمشیربازی استان فارس ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته در یکسال اخیر این هیأت را ارائه نمودند و همچنین خبر خوش و مسرت بخشی را که سال ها شمشیربازی استان منتظر آن بود ارائه نمودند آن هم راه اندازی و افتتاح تالار تخصصی و خانه شمشیربازی استان و شهر شیراز بود که این سالن با همت اداره کل ورزش و جوانان استان و پیگیری های 
مجدانه دکتر خداجو به بهربرداری رسید و در خدمت شمشیربازان عزیز استان قرار گرفت و سپس خداجو با تشکر و قدردانی از رؤسای قبلی هیأت شیراز محمدرضا نورایی پور و  رضایی برای ساعیان عزیز رئیس جدید هیأت شمشیربازی شیراز آرزوی موفقیت نمود. در ادامه از فرزاد فرزانه و دکتر محمدرضا 
نورایی پور از پیشکسوتان و مربیان پرتلاش و صاحب عنوان استان در این رشته تجلیل و تقدیر به عمل آمد و سپس از ورزشکاران و عنوانداران این رشته ورزشی زیبا و مفرح در رده بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف با اهدای تندیس و لوح زرین تقدیر به عمل آمد. همچنین در پایان ساعیان رئیس هیأت شمشیربازی شیراز رسما کار خود را آغاز نمود و همکاران خودرا معرفی نمودند و از همه ورزشکاران و داوران و پیشکسوتان و مربیان دعوت نمود که با ایجاد یک وفاق کلی و یک وحدت جمعی در راه موفقیت این ورزش زیبای المپیکی قدم بردارند و با این تیم جوان و پرانرژی همکاری لا زم را داشته باشند.
برگزاری این گونه مراسمات و قدرشناسی از اعضای فعال این ورزش زیبا و پر تحرک گامی مثبت و بلند برای پیشرفت و ارتقای سطح کمی و کیفی این ورزش و رسیدن به موفقیت و ایجاد انگیزه برای ورزشکاران و مربیان و داوران و پیشکسوتان می باشد. 
طی این مراسم اعضای هیأت شمشیربازی شهر شیراز معرفی شدند كه رامین ساعیان به عنوان رئیس هیأت و نازنین گلبدن به عنوان نایب رئیس و مهدی جوانمردی به عنوان دبیر هیأت انجام امور این هیأت را عهده دار شدند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما