امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

بازسازی چمن ورزشگاه حافظیه شیراز به پایان رسید

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز گفت: با پایان بازسازی زمین چمن ورزشگاه حافظیه این مجموعه آماده تحویل به هیأت فوتبال است. 
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، اردشیر حسن زاده با بیان اینکه کار بازسازی چمن ورزشگاه حافظیه به پایان رسیده، افزود: در بازسازی چمن این ورزشگاه از باکیفیت ترین چمن ها استفاده شده است.
وی گفت:چمن ورزشگاه حافظیه به عنوان یکی از اصلی ترین استادیوم های فوتبال شیراز در سال های گذشته کیفیت مطلوبی نداشت و نیاز به بازسازی اساسی داشت و به همین منظور بازسازی چمن این ورزشگاه از سال گذشته آغاز شد که در این راه از بهترین کارشناسان برای بازسازی این چمن استفاده شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز ادامه داد:هم اکنون استادیوم فوتبال حافظیه با بهترین کیفیت چمن آماده تحویل به هیأت فوتبال است و در روزهای آینده این موضوع محقق خواهد شد.
حسن زاده گفت: هم اکنون موضوعی که قابل توجه و تأکید ویژه است حفظ و نگهداری چمن این ورزشگاه است چرا که چمن در صورت رسیدگی نکردن خیلی زود کیفیت خود را از دست می دهد.
او اظهار کرد: با توجه به تخصیص بودجه از سوی مدیرکل ورزش و جوانان برای نگهداری چمن باید این موضوع به صورت ویژه در نظر گرفته شود.
حسن زاده افزود: در برآورد اولیه برای بازسازی چمن نزدیک به یک میلیارد و پانصد میلیون تومان اعتبار پیش پیش بینی شده بود که خوشبختانه با استفاده از بهترین کارشناسی ها این بازسازی تنها با 160 میلیون تومان انجام شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز بیان کرد: با نظر مساعد مدیر کل ورزش و جوانان نور ورزشگاه حافظیه نیز به زودی بازسازی خواهدشد تا شرایط برگزاری مسابقات در زیر نور نیز در این ورزسگاه مهیا شود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما