امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

درخشش دانش‌آموزان ناحیه ۱ شیراز در مسابقات فرهنگی هنری استان فارس

سیدمحی الدین حسینی ارسنجانی - تماشا
ملک قیصر شهریاری معاون پرورشی ناحیه یک شیراز گفت: با تلاش ها، حمایت ها 
و تدابیر ارزنده تمامی عوامل مدیریتی و اجرایی آموزش و پرورش ناحیه یک از جمله مدیر محترم ناحیه دکتر گودرزی، شورای معاونین اداره، کانون های فرهنگی تربیتی، مدیران مدارس، معاونین و مربیان پرورشی، دانش آموزان ساعی و مستعد و خانواده های گرامی با محوریت، مدیریت و تلاش‌های شبانه روزی کارشناسی فرهنگی هنری اداره، آموزش و پرورش ناحیه یک توانست در مسابقات فرهنگی و هنری استانی امسال  نیز مقتدرانه مقام اول را  از آن خود کند. آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز که در مسابقات استانی پرسش مهر ۱۸ مقام اول استان را در سال تحصیلی جاری کسب کرده است در مسابقات فرهنگی و هنری ۳۷ نیز خوش درخشید. 
شهریاری اظهارداشت: در این مسابقات که با شرکت دانش آموزان منتخب از سراسر استان برگزار شد، دانش آموزان ناحیه یک شیراز در رشته های متعدد این مسابقات شرکت کردند و توانستند در هر دو بخش انفرادی و گروهی مقام اول استان را از آن خود کنند.
وی افزود: در بخش انفرادی ۷۹ مقام اول، ۵۷ مقام دوم، ۳۴ مقام سوم،۲۰ مقام شایسته تقدیر در مجموع ۱۹۰ مقام انفرادی اما در بخش گروهی ۱۷ مقام اول، ۴ مقام دوم، ۲ مقام سوم، ۲ مقام شایسته تقدیر، در مجموع ۲۵ مقام گروهی داشتیم. از بین این مقام‌ها ۵۱ نفر در بخش انفرادی و ۱۰ گروه در بخش گروهی به مرحله بازبینی کشوری راه پیدا کرده‌اند. ضمن عرض تبریک صمیمانه و تقدیر و تشکر خاضعانه از تمامی همکاران فرهیخته، دانش آموزان عزیز، اولیای گرامی، مدیران، معاونین و مربیان محترم مدارس که در به دست آمدن این موفقیت ها نقش بسزایی داشته اند امیدواریم کمافی السابق همه عزیزان در راه توسعه و تعالی فرهنگ، ادب و هنر فاخر  این سرزمین، پیروز و سربلند باشند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما