امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

دستگيري سارقان به عنف مسافرکش نما با ۵۰ فقره سرقت

فرمانده انتظامي استان فارس از دستگيري اعضاي باند 2 نفره سارقان به عنف كه تحت پوشش مسافركش نما، اقدام به 50 فقره سرقت از شهروندان كرده بودند در شيراز ‌خبر داد.
سردار احمدعلي گودرزي در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي شكايت تعدادي از خانم ها مبني بر اينكه هنگامي كه به عنوان مسافر سوار خودرو شديم ناگهان سرنشين با تهديد سلاح سرد اقدام به سرقت طلاجات، موبايل، وجه نقد و... از ما مي كرد كه شناسايي و دستگيري سارقان به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهي استان 
قرار گرفت.
سردار گودرزي اظهار كرد: در بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد سارقان با 2 سواري سمند و پژو 405 دارای آرم تاکسی كه پلاك هاي آن ها مسروقه و دست نويس بوده است تحت پوشش مسافر کش، افراد عبوري را سوار و در مکان هاي خلوت با تهديد سلاح سرد اقدام به سرقت اموال آنان شامل گوشي تلفن همراه، وجه نقد، ساعت، انگشتر و عابر بانک آنان مي كنند.
فرمانده انتظامي استان افزود: در اين راستا مأموران پليس آگاهي پس از گشت زني هاي محسوس و نامحسوس و استفاده از منابع خبري موفق شدند 2 نفر سارق را شناسايي و دستگير و آن ها را براي ادامه تحقيقات به پليس آگاهي منتقل كنند.
اين مقام ارشد انتظامي با بيان اينكه متهمان در بازجويي فني و تخصصي و مواجه شدن با ادله و مستندات پليس به 50 فقره سرقت به عنف اقرار كردند، بيان داشت: اين سارقان مسافركش نما تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه تا كنون 40 نفر از شكات شناسايي شده اند به شهروندان توصيه كرد حتي الامكان براي جابه جايي از ناوگان حمل و نقل عمومي شامل اتوبوس، تاكسي و آژانس مسافربري استفاده كنند. 
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما