امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

تأکید سلطانی‌فر برای ارتقای سطح داوری با رعایت اصل بی طرفی

* همیشه در دو یا سه هفته پایانی مسابقات لیگ حساسیت‌های زیادی وجود دارد اما امسال کمی شدت اتفاقات بیشتر بود
* ما ابزارهای کنترلی، نظارتی و برخوردی را به کار گرفتیم تا بتوانیم ناهنجاری‌ها را کامل کنترل کنیم
وزیر ورزش و جوانان گفت: تأکیدات لازم را به فدراسیون فوتبال جهت ارتقای سطح داوری مسابقات مختلف به نحوی که اصل بی طرفی کاملاً رعایت شود داشتم.
به گزارش ورزش سه و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در خصوص اعتراضات به داوری های چند مسابقه فوتبال در هفته های گذشته گفت: تأکیدات لازم را به فدراسیون فوتبال جهت ارتقای سطح داوری مسابقات مختلف به نحوی که اصل بی طرفی کاملاً رعایت شود داشتم تا داوران شریف ما که کارنامه بسیار خوبی در رویدادهای داخلی و خارجی دارند بتوانند با ارتقای سطح فنی خود به بهبود برگزاری بازی ها کمک کنند. مردم ما هم توجه کنند که همیشه در دو یا سه هفته پایانی مسابقات لیگ هم بالا و هم پایین جدول حساسیت های زیادی وجود دارد و در گذشته هم از این حواشی کم و بیش داشتیم اما امسال کمی شدت اتفاقات بیشتر بود و ما هم بلافاصله ابزارهای کنترلی، نظارتی و برخوردی را به کار گرفتیم تا بتوانیم این ناهنجاری ها را کامل کنترل کنیم.
سلطانی فر تأکید کرد: طی مذاکراتی که با شورای تأمین استان ها و فدراسیون فوتبال داشتیم بدون شک برای ساماندهی اوضاع لیگ برتر فوتبال در فصل آینده و بهبود وضعیت استادیوم ها برنامه خاصی داریم. از امکانات سمعی بصری که بتواند به نیروی انتظامی در امر کنترل سکوها کمک کند استفاده خواهیم کرد تا با کمک همه 
دست اندرکاران از جمله رسانه ملی وسایر دستگاه ها شرایط مناسبی برای حضور مردم در تمام استادیوم ها ایجاد کنیم تا احترام و کرامت آنها حفظ شود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما