امروز، دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

دستگيري باند سارقان به عنف با ۴۰ فقره سرقت در شيراز

رئيس پليس آگاهي استان فارس از دستگيري باند سارقان به عنفي كه با تهديد سلاح سرد اقدام به سرقت وجوه نقد و گوشي تلفن همراه مي كردند در  شيراز خبر داد.
سرهنگ فرج شجاعي در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: در پي شكايت تعدادي از شهروندان مبني بر سرقت وجوه نقد و گوشي تلفن همراه توسط يك دستگاه موتورسوار مسلح به سلاح سرد، موضوع به صورت ويژه در دستور كار مأموران پليس آگاهي قرار گرفت.
وي افزود: با انجام تحقيقات فني و تخصصي مأموران مطلع شدند يك موتورسوار 3 تركه با پوشاندن چهره خود و با استفاده از سلاح سرد اقدام به سرقت از شهروندان مي كنند.
سرهنگ شجاعي تصريح كرد: مأموران پس از اقدامات علمي و تخصصي موفق شدند مخفيگاه باند سارقان را شناسايي و در يك عمليات ضربتي آن ها را دستگير كنند.
رئيس پليس آگاهي استان با اشاره به اينكه سارقان در بازجويي فني و تخصصي به 40 فقره  سرقت به عنف اقرار كردند، عنوان داشت: متهمان تحويل مراجع قضایي و از آن طريق روانه زندان شدند.
اين مقام انتظامي به شهروندان توصيه كرد: حتي الامكان از تردد در مكان هاي خلوت به ويژه در ساعات پاياني شب خودداري كنند و در مسافرت ها سعي كنند در 
مكان هايي استراحت كنند كه امنيت كافي داشته باشند.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما