امروز، سه شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

طالع‌بینی روزانه

متولدین فروردین: 
گاهی اوقات احساسات شما به تمام کارها و تصمیم‌گیری‌هایتان غلبه می کند، سعی کنید منطق را بیشتر درگیر کارهایتان نمایید تا موفق شوید و تصمیمات بهتری بگیرید.
 هدف خاصی در ذهن داشته باشید و برای آن برنامه‌ریزی و اولویت بندی کنید. برای کارهای اشتباهی که انجام می دهید، عذر خواهی کنید، این چیزی از ارزش شما کم نمی کند و بالعکس وجه شما را بالاتر خواهد برد.
شما با قدرت تخیل و خلاقیتی که دارید، در موقعیتی قرار می گیرد که می توانید پروژه‌های در حال اجرای خود را به بهترین نحو عملی کنید و به سرانجام برسانید.
 متولدین اردیبهشت:
امروز، یک روز مثبت برای کمک به جامعه شماست، در هر کاری که توان دارید و حالتان را خوب می کند مشارکت کنید و دریغ نداشته باشید. وقت خود را با دقت برنامه‌ریزی کنید، تا بتوانید به راحتی به تمام اهدافتان برسید.
خطر ابتلا به سردرد برای شما وجود دارد، اما زودگذر خواهد بود و به زودی حل خواهد شد.  بهترین برنامه شامل زمان استراحت و تفریح  است، با انجام آن حال  روح و دلتان را بهبود بخشید.
متولدین خرداد:
امروز، از نظر کاری روز شلوغی دارید،  قرارداد بزرگی می بندید و اتفاق مثبتی برایتان می افتد. در احساسات و مسائل عاطفی یک قدم جلوتر می روید.  یک تجربه احساسی و عاطفی متفاوت خواهید داشت که زندگی شما را دگرگون میکند.
سفری را برای آخر هفته برنامه‌ریزی کنید، که به شدت برای تمدد اعصاب به آن نیاز خواهید داشت. امروز مدام احساس می کنید که باید کاری انجام دهید و به سمت چیزی خاص حرکت کنید. شما شدیداً احساس نیاز مالی دارید.
متولدین تیر: 
امروز روزی خواهد بود که شاید احساسات خود را در بیشترین میزان لمس کنید و در کنار آن ممکن است با برخی اشخاص به دلیل طرز برخوردشان روبرو شوید. بهتر است صبر پیشه کنید.
 مشکلات در آنِ لحظه حل نمی شوند و برای حل شدن نیاز به زمان زیادی دارند. در صورت امکان زمان خود را تنها برای پیشرفت خود قرار دهید. و به موفقیت‌های روز افزون بیندیشید.
فرصت ها و شانس های مختلفی بدست خواهید آورد و اجازه ندهید آنها به سادگی از دست شما بروند و خودتان به تنهایی نیز می توانید آنها را مدیدریت نمایید و هیچ ترس و ناراحتی نسبت به آنها نداشته باشید.
متولدین مرداد: 
 اگر تا به حال تعادل را در زندگی‌تان رعایت نمی کردید، حال آن را در اولویت زندگی‌تان قرار دهید و نتایج مثبت را ببینید. امروز باید مراقب بیماری‌های گوارشی باشید، پس از پرخوری بپرهیزید.
این روزها بالاخره فرصت این را خواهید داشت که به رویای خود رسیده و برای تناسب اندامی که انتظارش را دارید برنامه‌ریزی جدی کنید. 
البته این کار به راحتی برای شما میسر نخواهد شد و مجبور خواهید بود وقت و انرژی زیادی را صرف این کار کرده و دور خیلی از خوراکی های مورد علاقه را خط بکشید، اما در نهایت ثمر آن را خواهید دید. 
 متولدین شهریور: 
امروز یک زمان مثبت برای کار بر روی پروژه های ناتمام است.  شما خلاق هستید و محل کارتان می تواند سکوی خوبی باشد که در آن بدرخشید.
اگر احتیاج به استراحت دارید، امشب با دوستانتان بیرون بروید. باید خریدهایی را برای فرزندان و یا خانه انجام دهید و در لحظه مناسب پول به شما خواهد رسید. 
 ارزش‌هایتان را با آرزوها مقایسه نکنید. به سادگی کار کنید و بهترین کار خود را با روال معمول و الزامات آشنا انجام دهید. 
 عزیزی را مرکز توجه قرار خواهید داد. اشتیاق شدید شما باعث می شود که همه خوشحال شوند. در کار خود تغییرات مهم و مفیدی خواهید داشت.
 متولدین مهر: 
مسائل در زندگی اجتماعی شما و به خصوص در زندگی مادی بهبود خواهند یافت. حس تهاجمی شما شکیباییتان را به آزمایش دشوار خواهد رساند. 
شما قلبی بخشنده دارید و ممکن است ارزش خودتان را در زندگی دیگران درک نکنید، این تعریف و تمجید صمیمانه را بپذیرید چرا که به خوبی استحقاقش را دارید. 
یک شانس وجود دارد که اگر شما احساس ناتوانی کنید ممکن است کاری مهیج و نامناسب انجام دهید. شوخ طبعی خود را حفظ کنید. 
اگر چیزی مشخص نیست، عقل می گوید بهتر است صبر کنید تا درباره آن مطمئن شوید.  مراقب دادن اطلاعات زیادی به دیگران باشید.
 در خانواده تان اختلافاتی وجود دارد اما هیچ چیز واقعاً جدی نیست.  اگر شما زندگی را دوست داشته باشید، او هم شما را دوست خواهد داشت و خوبی‌هایش را به شما نشان خواهد داد. شروع به معاملات مالی پر ریسک نکنید. 
 متولدین آبان: 
امروز میتوانید برای تمام مشکلاتتان، راه حل پیدا کنید، فقط کافی است که کمی صبر پیشه کنید، درایت به خرج دهید و پشتکار داشته باشید، این گونه نه تنها مشکلاتتان را حل میکنید، بلکه میتوانید با این روش به اهدافتان نیز برسید.
مصرف میوه  و سبزیجات را بیشتر کنید و چربی را کاهش دهید. پیاده‌روی روزانه نیز میتواند به این امر کمک کند. ممکن است نیاز باشد که به بیمه درمانی خود کمی بیشتر فکر کنید و اهمیت دهید.
امروز همه چیز در جهان پر انرژی و به نفع شما انجام می شود. امروز در صورت توان، برای خود لباس بخرید که باعث افزایش اعتماد به نفس و درخشش شما می شود و حالتان را بهبود می بخشد.
نگرش خود را نسبت به زندگیتان تغییر دهید و بزرگتر فکر کنید، که راه و مسیر را برایتان آسان خواهد کرد. اعتماد به نفس بالای شما برای افزایش روابط اجتماعی عالی است.
  متولدین آذر: 
امروز لحظه‌ای خواهد بود که روابط مفیدتان را در میان افرادی که با آنها ملاقات می کنید، پرورش دهید. 
 از هزینه‌های غیر‌ضروری اجتناب کنید.  اجازه ندهید کسانی که فقط می خواهند از شما 
سوء‌استفاده کنند در زندگیتان بمانند.
 امروز ممکن است احساس کنید که روزتان با کمی گیجی و یا ناامیدی شروع می شود.  از خوردن نمک و چربی زیاد خودداری کنید.  شما ممکن است اشتباه مالی بدی را مرتکب شوید و تسلیم دوستانتان خواهید شد.
متولدین دی:
امروز بیشتر مراقب حرف‌های خود باشید، در غیر این صورت احتمالاً با یکی از عزیزان خود درگیر می شوید. انتقاد می تواند سازنده باشد؛ اما باید درست انجام شود. سلامتی شما به همان خوبی است که آرزو می کنید. 
 قبل از  خرید  تحقیق  انجام  دهید. امروز زمان  ایده آلی  برای  نوشتن  چیزی است که باید به اشتراک گذاشته شود.  همچنین می توانید فرصت های مالی را از طریق  اخبار، شبکه‌های  اجتماعی  و یا تلاش‌های بازاریابی بیابید. شما بیش از معمول به اتحاد و نوع دوستی علاقه خواهید داشت. در مقابل تمایل خود نسبت به  انجام  همه کارها در یک زمان، واکنش نشان دهید. مطمئن باشید که می توانید آنچه را که می خواهید به دست آورید و با تما وجودتان برای رسیدن به آن تلاش کنید.
 متولدین بهمن:
امروز ممکن  است  اتفاقات  زیادی  وجود داشته باشد که حواستان را پرت کند. بهترین راه این است که با چیزهایی که برایتان آشنا است بهترین خود را انجام دهید، صبور و شاد باشید. 
برخی افراد ممکن است پیشنهادهای خود را ارائه دهند که شما فکر می کنید احمقانه است.  
 فقط در زمانی که آرام هستید و قضاوت درستی دارید، می توانید همه چیز را کنترل کنید. امروز یک تماس غیرمنتظره برای شما اتفاق می افتد، که می تواند به عنوان یک سورپرایز برایتان باشد و شما را بسیار خوشحال کند.
زندگی خانوادگی آرام و دلپذیری دارید، اما با این حال باید به کودکان خود بیشتر نزدیک شوید و آنها را بیشتر درک کنید و زمان بیشتری را به آنها اختصاص دهید.
 متولدین اسفند: 
شما قدرت مدیریت خوبی دارید، اما توجه داشته باشید که گاهی اوقات دیکتاتور بازی می تواند برخی کدورت ها را به وجود بیاورد.  اگر شما با  مشکل ارث و میراث مواجه هستید، امروز بهترین زمان است که یک راه حل برای آن پیدا کنید و با یک شخص با تجربه و متخصص مشورت کنید.
امروز با فردی ملاقات می کنید که می تواند موقعیت اجتماعی شما را بهبود بخشد. اگر شما از اعصاب خود مراقبت نکنید، روابطتان با نزدیکان به صورت جدی آسیب خواهد دید. به منظور بهبود روابط کاری و یا مالی باید عقل و شجاعت را به کار ببرید.
به صورت غیرمنتظره پولی وارد زندگیتان می شود، که می تواند بسیاری از مشکلات شما را سر و سامان دهد. امروز شما از لحاظ جسمانی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما با برنامه شلوغ و سرسام آوری که برای خودتان ترتیب داده‌اید یا شاید هم به شما تحمیل شده است، باید حتماً راهی برای رسیدگی به سلامت خود نیز پیدا کنید.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما