امروز، دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

همراهی شهروندان در آغاز سال جدید، عامل محرک و نشاط‌بخش برنامه‌ها در سال ۹۸ خواهد بود

به گزارش امور ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه پنج‌، طهماسبی  با اشاره به این‌که  رفتار مردم شریف شیراز در ایام «نوروز ۹۸» نقطه‌عطفی در روند جذب گردشگر در تمام طول  سال علل الخصوص اردیبهشت  خواهد بود، اظهار داشت: همراهی و مشارکت و حس هم نوع دوستی   شهروندان در آغاز سال جدید، عامل محرک و نشاط‌بخش برنامه‌های در سال جاری است.
طهماسبی شهردار منطقه پنج با بیان این مطلب یادآور شد: عید امسال، شاهد میزبانی فوق العاده مردم شریف شیراز از میهمان های نوروزی بودیم که این اتفاق خوب در کنار همه اتفاقات بدی که رخ داد نقطه عطفی بود که بایستی  این موقعیت بی‌نظیر را قدر دانسته و تمام قابلیت‌های اجتماعی و فرهنگی خود را معطوف به  بهره‌برداری هدفمند از فرصت گردشگری سال جاری کنیم.
وی اظهار داشت: شهرداری شیراز، در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی، ظرفیت دیپلماسی شهری را در خدمت برنامه‌های گردشگری شهر قرار خواهد داد؛ با این حال، همراهی اقشار مختلف شهروندان، کلیدواژه رونق  گردشگری در سال جاری است.
طهماسبی تصریح کرد: شهری که میزبانی و مهربانی مردمانش زبانزد و جهانی است باید  و فضای شهر را مهیای میزبانی ماندگار برای کلیه ایام سال نماید.
شهردار منطقه پنج با بیان این که برنامه‌های متعدد فرهنگی و هنری با همکاری شهرداری و سایر مجموعه‌های مرتبط در آغاز  پیش‌بینی شده است، گفت: میزبان اصلی این برنامه‌ها، شهروندان هستند و انتظار داریم با مشارکت مؤثر خود در این رویداد، پشتیبان گردشگری شهر باشند.  

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما