امروز، سه شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

افشارزاده: متأسفانه آمار اشتباه به صالحی‌امیری داده‌اند که ما نمی‌توانیم دو کرسی در آسیا داشته باشی

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک گفت: این‌که فکر کنیم فقط یک کرسی کافی است تنها خودمان را در یک دایره محدود می‌کنیم. 
بهرام افشارزاده، در خصوص اهدای تندیس شورای المپیک آسیا به او گفت: این‌ نماد به کسانی که از سال 1982 در کوران ورزش آسیا  بودند و در ورزش کشورشان و شورای المپیک آسیا اثرگذار بودند، اهدا شد. از شیخ احمد و شورای المپیک آسیا تشکر می‌کنم.
عضو اسبق شورای المپیک آسیا و رئیس پیشین کمیته آمار و ارقام آسیا در خصوص کرسی‌های ایران در آسیا و این‌که آیا این فرضیه که هر کشور در آسیا تنها یک عضو می‌تواند در هیأت اجرایی یا کمیته‌ها و پست نایب‌رئیسی داشته باشد، گفت: خیر، ما پیش از این دو کرسی هم داشتیم. در دو دوره قبل یک کرسی آقای علی‌آبادی و یک کرسی هم بنده داشتم ولی آنچه اهمیت دارد فعالیت‌های خودمان است. ما باید فعال باشیم. برخی از کشورها دو نماینده در شورای المپیک آسیا و هیأت رئیسه دارند.
افشارزاده تأکید کرد: کشورهایی که بیش از یک کرسی دارند فعالیت خود را زودتر آغاز کردند و به‌طور فعال در جلسات مختلف شرکت و صحبت و اهداف خود را بیان می‌کنند. صرف نامه‌نگاری کافی نیست و باید از کیان کشور دفاع کنند. با توجه به جایگاه ورزش ایران در آسیا نیاز است که دو کرسی داشته باشیم. این‌که فکر کنیم فقط یک کرسی کافی است تنها خودمان را در یک دایره محدود می‌کنیم. متأسفانه آمار اشتباه به صالحی‌امیری داده‌اند که  ما نمی‌توانیم دو کرسی در آسیا داشته باشیم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما