امروز، سه شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

شانس پرسپولیس برای صعود هرگز کم نشده است

پیشکسوت تیم پرسپولیس اعتقاد دارد اشتباه داور مسابقه باعث شکست این تیم شده و نمایش شاگردان برانکو ایوانکوویچ خوب بوده است.
پرسپولیس شب سه شنبه در ثانیه های پایانی مقابل السد یک گل آفساید دریافت کرد و در حالی که می توانست یک تساوی ارزشمند از بازی بیرون از خانه کسب کند، با اشتباه داوران با یک گل شکست خورد تا رویاهایش برباد برود.
محمد پنجعلی پیشکسوت سرخ های پایتخت درباره شکست این تیم در قطر به ایرنا گفت: پرسپولیس در این دیدار موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت اما متأسفانه مهاجمان از آنها استفاده نکردند. عملکرد پرسپولیس مقابل السد عالی بود و متأسفانه فقط به خاطر اشتباه داور بازی را واگذار کردیم.
وی ادامه داد: شانس صعود برای پرسپولیس اصلاً کم نشده اما باید در دیدار های آینده به پیروزی برسیم و به نتیجه دیگری فکر نکنیم. البته قضاوت داور جای تاسف دارد. متأسفانه داور در بدترین زمان اشتباه بزرگی را انجام داد و گلی که آفساید بود را صحیح اعلام کرد.
پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد علیرضا بیرانوند تاکید کرد: علیرضا بیرانوند در این بازی عملکرد فوق العاده ای داشت. او بی تردید بهترین دروازه بان آسیا است و توانایی حضور در فوتبال اروپا 
را دارد.
پنجعلی در خصوص نیمکت نشین شدن سروش رفیعی افزود: هر مربی نظر خاص خود را دارد و نیمکت نشینی در برخی بازی ها طبیعی است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما