امروز، سه شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

دانش‌آموز فارس به عنوان مشاور وزیر آموزش و پرورش انتخاب شد

رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس گفت: در هشتمین دوره انتخابات مجامع مربیان و ششمین دوره انتخابات اعضای تشکیلات سازمان دانش‌آموزی کشور، نمایندگان فارس به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محسن کلاری با اشاره به موفقیت پیشتازان فارس در انتخابات مجمع مربیان و اعضای تشکیلات سازمان دانش‌آموزی کشور، گفت: در این انتخابات که با حضور نمایندگان مربیان زن و مرد و دانش‌آموزان دختر و پسر از 32 استان کشور برگزار شد، نمایندگان فارس موفق به کسب دو کرسی از 10 کرسی هیأت رئیسه این مجامع شدند.
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس گفت: در هشتمین دوره انتخابات مجامع مربیان و ششمین دوره انتخابات اعضا تشکیلات سازمان دانش‌آموزی کشور،آقایان سلمان علی‌محمدی و محمدمهدی نوری‌پور با اکثریت آرا و به ترتیب به عنوان دبیر مجمع مربیان مرد و دبیر مجمع اعضا در کشور انتخاب شدند.
وی با بیان اینکه؛ اعضای هیأت رئیسه مجامع تشکیلات می‌کوشند با ارائه بهترین راه‌کارها سازمان دانش‌آموزی را در راستای پیشرفت و تعالی سوق دهند، افزود: این افراد به عنوان مشاوران رئیس سازمان دانش‌آموزی در کشور و به عنوان پُل ارتباطی بین مربیان و اعضا تشکیلات سازمان دانش‌آموزی محسوب می‌شوند.
کلاری ادامه داد: محمد مهدی‌نوری‌پور در انتخابات هیأت امنای سازمان دانش‌آموزی کشور با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس این هیأت و مشاور وزیر آموزش و پرورش انتخاب 
شد.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما