امروز، سه شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

ارائه طرح برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی استان فارس جهت تصویب نهایی در آخرین جلسه شورای ب

تشکیل جلسه کارگروه آمایش سرزمین، محیط زیست و توسعه پایدار فارس با موضوع تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی به ریاست مهندس ساسان تاج گردون رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس و دبیری مهندس علی سلحشوری معاون هماهنگی برنامه و بودجه در سالن جلسات سازمان مدیریت و 
برنامه ریزی استان برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، مهندس سلحشوری در ابتدای این جلسه که در روز دوشنبه مورخ 20/12/1397 برگزار شد، ضمن اشاره به الزام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغال زایی روستایی استان فارس (موضوع جزء 1 بند الف ماده 27 قانون برنامه ششم توسعه کشور)، تصریح کرد: مطلب یاد شده در جلسه  کارگروه آمایش (مورخ 1/12/1397) مطرح گردیده و مورد تأیید اولیه اعضا قرار گرفت. لیکن مقرر گردید مشاور طرح، دیدگاه ها و آرای اصلاحی اعضا را  دریافت و در مطالعات لحاظ نموده و نتایج را مجدداً ارائه نماید. 
سپس مهندس مجلسی، نماینده شرکت مهندسین مشاور مآب مجدداً مطالعات تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی در بخش مرکزی شهرستان آباده را ارائه داد. 
در ادامه اعضای کارگروه ضمن تأکید دوباره بر نقش تسهیلگری در پیشبرد اهداف این مطالعه، سایر 
دیدگاه های تکمیلی خود را ارائه داده در نهایت طرح تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی مورد تصویب قرار گرفت. 
مهم ترین گزارش های ارائه شده در این جلسه می توان به ارائه گزارش در خصوص برنامه توسعه اقتصادی و 
اشتغال زایی روستایی توسط شرکت مهندسین مشاور مآب اشاره کرد. 
تصویب طرح تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغال زایی روستایی استان سال 1396 ماده 13 بند «ج» سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس با ارائه مشاور مربوطه نیز از مهم ترین مصوبات قابل طرح در شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس است. 
در پایان این جلسه که حدود 2 ساعت به طول انجامید، مهندس تاج گردون رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از ارائه طرح یاد شده جهت تصویب نهایی در آخرین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس در سال جاری که قرار است روز شنبه مورخ 25/12/97  برگزار شود خبر داد. 
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما