امروز، چهار شنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

جزئیات نقل و انتقال درون و برون استانی فرهنگیان فارس در سال تحصیلی ۹۹-۹۸

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: شیوه نامه نقل و انتقال متقاضیان داخل استان برای سال تحصیلی 99-1398 ابلاغ شده و متقاضیان از 13 اسفند 97 لغایت 20 فروردین ماه 98 می توانند برای دریافت رمز ثبت نام به ادارات مبدأ خدمتی خود مراجعه نمایند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، وحیدرضا 
نظام الملکی ضمن اعلام این خبرگفت: متقاضیان نقل و انتقال داخل استان می توانند از تاریخ 13 اسفند ماه 97 با مراجعه به امور اداری ادارات مبدأ خدمتی خود نسبت به دریافت رمز ثبت نام اقدام نموده و سپس با مراجعه به سامانه اینترنتی  http://fars.enteghalat.com حد اکثر تا تاریخ 20 فروردین ماه 98 ثبت نام نمایند. رئیس اداره  امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: شایسته است همکاران متقاضی با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط نقل و انتقال مندرج در این شیوه نامه، نسبت به تکمیل نمون برگ های ثبت نام در سامانه نقل و انتقال اقدام نمایند. وی افزود: پس از بررسی مدارک و مستندات و تأیید در سامانه اینترنتی نقل و انتقالات و ثبت اطلاعات نیاز و عدم نیاز توسط کارگروه نقل و انتقالات در ادارات آموزش و پرورش سراسر استان، نتایج آن در 31 فروردین ماه 98 اعلام می گردد و متقاضیان می توانند برای اطلاع از نتیجه آن به پرتال اداره کل آموزش و پرورش فارس به نشانی http://fars.medu.ir و یا به اداره های مبدأ مراجعه نمایند. نظام الملکی در ادامه با اشاره به برخی از شرایط و ضوابط عمومی نقل و انتقال داخل استان گفت: انتقال تمامی کارکنان رسمی و پیمانی واحدهای آموزشی دوره های تحصیلی ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم، فنی و حرفه ای، کاردانش، آموزش استثنایی و کارکنان شاغل در اداره ها برابر ضوابط و مقررات این شیوه نامه انجام خواهد گرفت. رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: بر اساس ضوابط این دستورالعمل تمامی متقاضیان انتقال باید در دوره تحصیلی و رشته تدریس استخدام شده اولیه متقاضی انتقال شوند، مگر افرادی که برابر ضوابط و مقررات تغییر سمت و تغییر دوره تحصیلی داده اند.
وی افزود: هر فردی می تواند همزمان متقاضی انتقال به مناطق داخل یا خارج استان شود و چنانچه فرد متقاضی در هر دو  نقل و انتقال خارج و داخل استان پذیرفته گردد، اولویت با انتقال خارج استان است.رئیس اداره  امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه نیروهای قراردادی، تعهد خاص منطقه ای، طرح کارورز، سرباز  معلم و حق التدریس  مشمول این شیوه نامه نمی گردند، گفت: افرادی که در طول سال تحصیلی 98-99 مشمول بازنشستگی می شوند نیز نمی توانند متقاضی انتقال گردند. 
نظام الملکی همچنین با اشاره به آغاز ثبت نام متقاضیان نقل و انتقال خارج از استان از اول اسفند ماه 97، گفت: مهلت ثبت نام از متقاضیان نقل و انتقال خارج از استان نیز حد اکثر تا 31 فروردین 98 می باشد و نتایج این گروه از متقاضیان نیز اول خردادماه 98 اعلام می گردد.
وی داشتن حداقل 5 سال سابقه اشتغال تمام وقت برای مستخدمین رسمی و پیمانی، از تاریخ حکم استخدام در آموزش و پرورش تا 31 شهریور 98 و نداشتن تعهد خاص خدمت به منطقه مبدأ را از  جمله شرایط، ضوابط و مقررات انتقال دائم خارج از استان اعلام کرد.رئیس اداره  امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس همچنین گفت: برای انتقال موقت خارج از استان نیز دارا بودن حداقل 2 سال سابقه خدمت تمام وقت در آموزش و پرورش تا 31 شهریور 98 به موجب حکم کارگزینی برای مستخدمین رسمی،  آزمایشی و پیمانی، با رعایت تبصره یک بند الف مندرج در این دستورالعمل، ضروری است.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما