امروز، یک شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۱

رسالت اصلی ما جلب رضایت هنرمندان است

هنرمندان ما انسان های بسیار متواضع و قانعی هستند که با وجود سختی ها و مشکلات شان بی نیازی را در شخصیت و رفتار آنها می یابید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به شهرستان آباده از مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر بازدید 
کرد. 
صابر سهرابی در این بازدید گفت: رسالت اصلی ما جلب رضایت هنرمندان است، هنرمندان کسانی هستند که با طبع و قریحه ای بسیار ملطف، گام در طریق مقدس هنر گذاشته اند و جان مایه خود را در این راه گذاشته و به خلق اثر می پردازند. 
سهرابی ادامه داد: هنرمندان ما انسان های بسیار متواضع و قانعی هستند که با وجود سختی ها و مشکلات شان بی نیازی را در شخصیت و رفتار آنها می یابید. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: هنرمند کسی است که فرهنگ، تاریخ و به طور کلی یک ملت برای ابراز هویت خویش به او اشاره می کند. پس رسالت اصلی ما کارکنان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی جلب رضایت هنرمندان است. 
دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس با اشاره به اهمیت و ضرورت ارائه برنامه های ماندگار در سال آینده و برنامه ریزی دقیق جهت اجرای برنامه های فاخر فرهنگی و هنری ابراز داشت: در انجام کلیه برنامه های فرهنگی و هنری، ما به دنبال آن هستیم که یک یادگار جاودانه و اثری ماندگار از خود برجای گذاریم و آیندگان با دنبال کردن آن از ما به نیکی یاد کنند. 
صابر سهرابی از دیگر اولویت های کاری در سال آینده را ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دانست و اضافه کرد: در سال آینده با تقویت برنامه های مرتبط با فرهنگ کتاب و کتابخوانی انتظار 
می رود آباده که برای سومین بار نامزد پایتخت کتاب ایران شده است به عنوان یکی از شهرستان های فعال و فرهنگ دوست، حائز رتبه و مقام کشوری در این رخداد مهم 
شود. 
وی پیگیری در زمینه سازی و بهره برداری هر چه سریع تر از پروژه نگارخانه آباده که سال ها معطل مانده است را برای هنرمندان این شهرستان از مهم ترین و اولویت دارترین برنامه های پیش روی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  قلمداد نمود. 
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما