امروز، شنبه، ۲۳ تیر ۱۴۰۳

مرادی مدیرکل تأمین اجتماعی فارس و حسن‌شاهی مدیریت درمان استان شد

سیده ناهید تقویان- تماشا
آیین تکریم و معارفه مدیران کل تأمین اجتماعی و حسن شاهی مدیریت درمان استان فارس با حضور مسولان سازمان تأمین اجتماعی کشور  و مسئولان  استانی برگزار شد و از خدمات ابراهیم کشاورز و شجاعت مدیران سابق تجلیل و جلیل مرادی  و بهرام حسن شاهی به عنوان مدیران جدید تأمین اجتماعی و درمان استان معارفه شدند.
به گزارش «تماشا»، غلامحسین ستوده خو معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی در روز یکشنبه ۲۳ بهمن در آیین تودیع و معارفه مدیران کل و درمان تأمین اجتماعی استان فارس با بیان اینکه باید در قیاس فارس صحبت و رفتار کنیم، گفت: افراد توانمند زیادی در فارس دارد  جای مدیران استان  فارسی  در ستاد سازمان خالی است.
ستوده تأکید کرد: با  همدلی و هم افزایی می توانیم مدیران جوان و توانمندی را پرورش داد.
این مقام مسئول  با بیان اینکه آدم قوی به پیشرفت مجموعه  کمک می کند، تصریح کرد: مدیران قوی  را  باید شناسایی و معرفی کرد  چرا که  جابجایی برای برای مدیریت  مدیران قوی صورت می  گیرد  که در این مسیر باید از ظرفیت و تجارب مدیران قبلی استفاده کرد.
وی با تأکید بر ارتباطات مؤثر، گفت: در مطالبات و حسابرسی باید جدیت داشت، باید ورودی را کاهش داد و  در حوزه تعهدات با جدیت برخورد کرد.
خلق منابع جدید و حرکت به سمت ارتقای خدمات غیرحضوری از دیگر اولویت های بود که ستوده بر آنها تأکید کرد و افزود: در انتصابات باید دقت کرد، انتصاب باید انگیزه ایجاد کند، اگر فرد سفارش شده را به کار گیریم انگیزه در آن بخش از بین می رود.
مهدی ناقوسی مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی  در این آیین  با بیان اینکه نیمی از جمعیت کشور از سازمان تأمین اجتماعی خدمات  دریافت می کنند، گفت: ۴۱۳ مراکز درمانی مستقیم و بیشتر ۵۰ مراکز درمانی غیرمستقیم تحت پوشش ارایه خدمات تأمین اجتماعی هستند. 
او با بیان اینکه هدف ما توسعه خدمات درمان مستقیم است، افزود: اولویت ما خدمت رسانی در مناطق محروم است.
ناقوس تصریح کرد: طی یکسال اخیر در فارس شاهد ارتقا خدمات رسانی در حوزه درمان  بودیم که کار را برای مدیریت جدید سخت و تلاش های دوچندان را می طلبد. 
مدیر درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی کشور  با تأکید بر تلاش برای افزایش رضایتمندی  
بیمه شدگان بیان کرد: ما انتظارات زیادی از مدیریت در فارس داریم تا با استفاده از ظرفیت ها در 
شاخص های درمانی سربلند شوند، بنابراین با  تکیه بر نقاط قوت، نقاط ضعف را باید برطرف کرد. 
در ادامه علی محمودی مدیرکل حراست سازمان تأمین اجتماعی نیز با بیان اینکه مردم خدمت بی منت می خواهند، گفت: مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن بار دیگر آدای دین خود را به نظام  پرداخت کردند بنابراین باید برای خدمتگزاری شایسته تلاش شبانه روزی داشته باشیم.
وی افزود: جابجایی و تغییر مدیریت به عنوان پایان خدمت نیست بلکه ایجاد تیم تازه نفس خدمت برای انجام کار بهتر است، امیدواریم کادرسازی نیروهای توانمند انقلابی با مدیریت جدید رقم 
بخورد.
عبدالعلی کریمی معاون مدیریت و  توسعه منابع انسانی استانداری نیز  در ادامه با بیان اینکه تأمین اجتماعی یکی از دستگاه های است که مستقیم با مردم  سر و کار دارد، گفت: حدود ۵۰ درصد جمعیت استان فارس تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند که باید مورد تکریم قرار گیرند.
وی با تقدیر از مدیرکل سابق تأمین اجتماعی فارس افزود: ما شاهد پیشرفت هایی در حوزه تأمین اجتماعی بودیم، این موضوع می طلبد  خدمات رسانی به مردم افزایش یابد در همین راستا میزهای خدمت که مورد تأکید استاندار فارس است می تواند در این بخش کمک کنند باشد.
در ادامه جلیل مرادی، مدیرکل جدید تأمین اجتماعی فارس در آیین معرفی خود با اشاره به برنامه خود گفت: توجه به نیروی انسانی، افزایش اعتبارات و درآمد و کاهش منابع مصرفی از سری اهداف 
برنامه ها است که مورد توجه قرار خواهیم 
داد.
وی با تأکید بر افزایش نشاط و پویایی در مجموعه تأمین اجتماعی، افزود: کارها را با خرد جمعی پیش خواهیم برد تا اداره ای مسئولیت پذیر و پاسخگو را شاهد باشیم.
در ادامه بهرام حسن شاهی، مدیر جدید درمان تأمین اجتماعی فارس در آیین معارفه خود با بیان اینکه ما اول راهیم، در ادامه گفت: کارنامه مدیران قبلی خوب است و کار کردن بیش از این کار سختی است و افق دید و انتظارات سازمان نیز بسیار بالاست که این نیازمند کار مضاعف است.
وی افزود: بدون دست قوی سازمان و تأمین بودجه و اعتبار لازم نمی توان انتظارات را برطرف کرد، از سوی دیگر کارشناسان کشوری بدون اطلاع از شرایط استان و درنظر گرفتن کارشناسان استانی 
تصمیم گیری می کنند که در این زمینه نیازمند تفویض اختیار هستیم. 
حسن شاهی ادامه داد: به طور مثال فردی که در استان دیگر بیمه پرداخت می کند بیماری خود را در استان ما درمان می کند، اما هزینه ای به استان پرداخت نمی شود و اعتباری برای آن درنظر گرفته نشده است.
ابراهیم کشاورز، مدیرکل سابق تأمین اجتماعی فارس نی.  با بیان اینکه پیشرفت ها نتیجه تلاش بیش از ۱۲۰۰ نیرو در استان فارس است، گفت: ما شاهد افزایش ۴ و هشت دهم افزایش پوشش بیمه ای داشتیم و از سوی دیگر ، ۲۵ نیروی برای پست مدیرکلی گزینش شدند که نشان از کارآمدی و تخصص نیروها است.
کشاورز ادامه داد: پیش از  این فارس رتبه ۲۷ در حوزه انگیزشی پرسنل را داشت که هم اکنون  رتبه نخست را داریم، طی سه سال گذشته شاهد افزایش پوشش بیمه ای بودیم بطوری که از ۴۵درصد جمعیت استان  به ۴۹ و چهار درصد رسیدیم.
وی با اشاره به حفظ منابع تأمین اجتماعی افزود: یک صد میلیارد تومان بودجه را به صندوق استان بازگرداندیم و ما بعد از دهه ها سه شعبه جدید در بیضا، صدرا و شعبه ۶ شیراز در دولت جدید در راستای ارتقای کیفیت خدمات تأسیس شد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما