امروز، شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸

کدپستی بدهید ۳ کیلو گوشت بگیرید!!!

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران با اعلام اینکه از پنجشنبه، فروش گوشت‌های تنظیم بازاری در دو فروشگاه اینترنتی آغاز می‌شود، گفت: در طرح فروش اینترنتی گوشت قرمز به هر خانواده بر اساس کدپستی 2 تا 3 کیلوگرم گوشت قرمز (در ماه) بر اساس نرخ های مصوب دولت تحویل داده می‌شود.
رضا سالمی مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران، اظهار کرد: برای توزیع محصولات پروتئینی شامل گوشت قرمز و مرغ گرم و منجمد، طرح توزیع اینترنتی این محصولات در دستور کار قرار گرفته است. 
وی افزود: یک فروشگاه اینترنتی به نام به روزرسان در این ارتباط راه اندازی شده است و فروشگاه جدیدی نیز از روز چهارشنبه به نام یخچال راه اندازی می شود؛ با این دو فروشگاه اینترنتی، از پنج شنبه به مردم خدمات ارائه می شود تا آنها بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به آسودگی خریداری و آن را درب منزل دریافت نمایند.
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران ادامه داد: دولت به دنبال آن است که توزیع خود را از روش سنتی موجود به تدریج به سمت توزیع اینترنتی ببرد؛ در این روش برای ارائه این محصولات کدپستی منزل دریافت می شود و برای هر خانواده بر این اساس سهمیه ماهانه ای در نظر گرفته شده است.
* دلالی با گوشت قرمز دولتی
وی تصریح کرد: در صف هایی که اخیرا برای خرید گوشت به نرخ مصوب، افراد زیادی هستند که به این گوشت نیازی ندارند و فقط به خاطر تفاوت قیمت زیادی که با بازار دارد آن را خریداری می کنند و در بازار آزاد می فروشند و از این طریق دلالی شکل گرفته است.
سالمی گفت: در این طرح جدید، دیگر یک خانواده پنج نفره نمی تواند با 5 کد ملی 5 سهمیه گوشت قرمز به نرخ دولتی را خریداری کنند و تنها بر هر خانواده یک سهمیه و بر اساس کد ملی اختصاص می یابد.
وی تصریح کرد: در حال حاضر تنها گوشت قرمز گرم و منجمد دولتی در این سامانه های اینترنتی عرضه می شود اما قرار است که به زودی توزیع مرغ نیز انجام شود.
سالمی گفت: قیمت هرکیلوگرم گوشت منجمد(گوساله برزیلی) 29 هزار تومان، گوشت گرم حدود 40 هزار تومان اما بر اساس قطعه خریداری شده مانند سردست، ران و کشور وارد شده قیمت متفاوتی دارد و مرغ 9 هزار و 800 تومان است.
سالمی درباره قیمت قطعات مختلف قیمت گوشت گرم وارداتی گفت: قیمت این محصولات با توجه به اینکه از کشورهای مختلفی آمده، متفاوت است و افراد برای آگاهی از قیمت ها به فروشگاه های اینترنتی یاد شده مراجعه کنند. 
وی اظهار داشت که در طرح فروش اینترنتی گوشت قرمز به هر خانواده بر اساس کد پستی 2 تا 3 کیلوگرم گوشت قرمز (در ماه) بر اساس 
نرخ های مصوب دولت تحویل داده می شود.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما