امروز، شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸

با افتتاح این سالن، فارس می‌تواند میزبان مسابقات بین‌المللی در رشته‌های مختلف باشد

معاون وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از مراحل ساخت سالن شش هزارنفری شیراز گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی این است که در چهار دهه گذشته شاهد توسعه زیرساخت های ورزشی و پیشرفت ورزشکاران رشته های مختلف کشورمان در عرصه های بین المللی 
هستیم. 
محمدرضا داورزنی در حاشیه بازدید از ورزشگاه در حال احداث شش هزار نفری شیراز افزود: استان فارس یکی از 
استان هایی است که در چهار دهه گذشته توانسته اقدامات بسیار خوبی در توسعه زیرساخت ها داشته و از ورزشکاران استان فارس در رشته های مختلف در عرصه های بین‌المللی موفق به افتخارآفرینی شدند.
وی ادامه داد: یکی از پیشرفت هایی که در این استان اتفاق افتاده در بخش ورزش بانوان بوده که توانسته موفقیت های زیادی در این حوزه کسب کند.
معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به مشکلات اقتصادی و وجود تحریم ها گفت: در استان فارس سالن ها و ورزشگاه های بسیاری به برکت انقلاب در طول سال های اخیر ساخته شده و قطار پیشرفت کشور همچنان در حوزه های مختلف در حال حرکت است و ما در حوزه ورزش به موفقیت های بسیاری دست یافتیم.
داورزنی خاطرنشان کرد: مردم ما می دانند در حوزه ورزش تیم های ما جز ۱۰ تیم برتر دنیا هستندو این به برکت پیشرفت های چهار دهه از شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران است. معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از جدی ترین بحث های میزبانی کشورمان در مسابقات بین المللی ساخت سالن های استانداردی است که در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است که یکی از این سالن ها ، طرح شش هزارنفری شهر شیراز است.
وی ابراز امیدواری کرد که این طرح با برنامه ریزی پیش بینی شده در هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.
داورزنی اظهار داشت: با افتتاح این سالن ، استان فارس و شهر شیراز می تواند میزبان مسابقات مختلف بین المللی در 
رشته های مختلف ورزشی باشد و یکی از سیاست های وزارت ورزش و جوانان این است که رویدادهای بین‌المللی را در شهرهایی که ظرفیت بسیاری دارند برگزار کند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما