امروز، شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸

با هدف محله محوری و توانمندسازی محله‌های کم برخوردار گام مؤثری در محلات محدوده این منطقه برداشته‌ای

دکتر قائدی عضو شورا و ناظر در منطقه دو شهرداری گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا مشکلات محله ها برطرف 
نماییم.                                                                                                                                                                                                                                         
نشست همدلی و آشنایی مهندس بهرامی نژاد شهردار جدید منطقه دو و یاوران شورا این منطقه شهرداری با حضور دکتر قائدی عضو محترم شورا و ناظر در این منطقه شهرداری، در سالن جلسات ساختمان شهرداری منطقه دو برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، مهندس بهرامی نژاد شهردار جدید منطقه ضمن خوشامدگویی و ابراز خورسندی از حضور و همکاری همیشگی یاوران محترم شورا با شهرداری افزود: انتظار 
می رود که یاوران محترم شورا همچون گذشته ما را در راه خدمات رسانی به محله های شهرمان یاری نمایند، مانیز تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا در حد توان و بضاعت شهرداری به شهروندان ساکن در این منطقه خصوصأ محله های کم برخوردار خدمت نماییم.
دکتر قائدی نیز ضمن ابراز همدلی با یاوران شورا خاطر نشان کرد: بازدیدها و بررسی مشکلات محلی همچنان با جدیت ادامه خواهد داشت و در دستور کار قرار دارد و بنای مدیریت جدید شهرداری و شورای شهر براساس محله محوری و توانمندسازی محله ها می باشد که باید در راستای حل معضلات و آسیب های اجتماعی محلات قدم برداریم.
وی ابراز امیدواری کرد که بتوانیم در این مدت خدمات رسانی به شهروندان یکسری از کارهایی را که بنا نهاده ایم در آینده ای نزدیک به نتیجه دلخواه و مطلوب برسد.
دکتر قائدی ادامه داد: سپاسگزار شهروندانی هستیم که با صبوری خود ما را در راه خدمت به خودشان یاری می نمایند و از یاوران محترم شورا نیز انتظار می رود که در تمام مسائل و سختی ها در کنار شهرداری قرار گیرند و ما را در راه خدمت به خودشان یاری نمایند و از یاوران محترم شورا نیز انتظار می رود که درتمام مسائل و سختی ها در کنار شهرداری قرار گیرد و ما را در راه خدمت همراهی نمایند. همکاران و دوستان شهرداری ها به صورت شبانه روزی درحال خدمت جهت بهتر شدن شرایط و وضعیت معابر، فضای سبز، امورات عمرانی و ... هستند و این خدمات مستلزم همکاری جدی یاوران محترم شورا می باشد.
در ادامه شهردار منطقه دو بیان کرد: منطقه دو منطقه بسیار وسیعی در کلانشهر شیراز می باشد که دارای مختصات خاص خویش است. از قسمت کوچه ادیان و ضلع جنوبی خیابان زند (که در مرکز شهر می باشد) تا محله های کم برخوردار و سکونتگاه های غیررسمی در جنوب و جنوب شرقی گسترده شده است و ما امید آن را داریم که در جهت رسیدگی و حل مشکلات شهروندان فهیم این منطقه خدمتی انجام دهیم، که با منظور رسیدن به همین هدف با طرح محرومیت زدایی نیز با جدیت همکاری می نماییم.
در پایان این نشست نیز یاوران شورای محلی منطقه دو شهرداری ضمن تبریک و شادباش به مهندس بهرامی نژاد مسائل و مشکلات کنونی محله ها را مطرح نمودند که در برنامه آتی بازدیدها جهت رفع معضلات انجام گیرد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما