امروز، شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸

پروژه‌های مختلف عمرانی فرهنگ و ارشاد اسلامی در دهه فجر وارد سیکل کاری می‌گردد

امسال در سطح استان فارس، برخی پروژه های عمرانی که پیش از این آغاز شده بود به پایان رسیده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با گرامی داشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، گفت: امروز که پیروزی انقلاب اسلامی را در چهلمین سال پیروزیش جشن می گیریم، مفتخریم به آنیم که امروز اعلام کنیم که فعالیت های فرهنگی و هنری استان فارس نسبت به چهل سال پیش بیش از ده برابر شده است. 
صابر سهرابی ادامه داد: امسال در سطح استان فارس، برخی پروژه های عمرانی که پیش از این آغاز شده بود به پایان رسیده است و پروژه های مختلف عمرانی فرهنگ و ارشاد اسلامی در دهه فجروارد سیکل کاری می گردد. در واقع با افتتاح این مجموعه ها شاهد توسعه فرهنگ در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: یکی از این پروژه ها، ساخت کتابخانه عمومی قطب آباد واقع در شهرستان جهرم می باشد که ساخت آن از سال ١٣٨٨ شروع شده است.
دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس اضافه کرد: کتابخانه عمومی قطب آباد جهرم در زمینی به مساحت ٧٢٠ مترمربع و در دو طبقه با زیربنای ١٠٤٠ مترمربع ساخته شده است که دارای ٢ سالن مطالعه، مخزن کتاب، بخش اداری، سرایداری، کافی نت، کافی شاپ، سمعی بصری و نمازخانه می باشد.
وی خاطرنشان کرد: از دیگر پرژوه های که امسال افتتاح خواهد شد، ساختمان نگارخانه بوانات است که در سال ١٣٩١  و با زیربنای ٤٥٠ مترمربع در دو طبقه و شامل نگارخانه و فضای اداری ساخت آن آغاز شده است.
این مسئول فرهنگی یکی دیگر از پروژه ها را مجتمع فرهنگی هنری شهرستان رستم عنوان کرد و گفت: مجتمع فرهنگی هنری شهرستان رستم در دو طبقه با در زمینی به مساحت ٢٠٠٠ متر مربع و با زیربنای ١٠٠٠ مترمربع است که شامل فضای آموزشی، نگارخانه و فضای اداری می باشد که در سال ١٣٨٩ ساخت آن آغاز شد.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما