امروز، شنبه، ۱۱ آذر ۱۴۰۲

هشدارهای پلیس آگاهی فارس در خصوص سرقت مغازه‌ها

رئیس پلیس آگاهی استان هشدارهای پلیسی پیشگیری از سرقت مغازه را به شهروندان ارائه داد. 
سرهنگ کاووس حبیبی اظهار داشت: استفاده از دوربین ها  و سیستم های هشدار دهنده  و نصب آن بر روی گوشی های همراه از جمله راهکارهای خوبی برای جلوگیری از سرقت اماکن و مغازه می باشد. حتی الامکان درهای ورودی مغازه را از نوع کرکره ای مشبک انتخاب کنید و شب ها نیز چراغی کم مصرف در آن روشن نمایید و در صورت امکان از درهای الکتریکی و ضدسرقت استفاده کنید‏.
وی گفت: راه های کانال کولر پشت بام را هرچند کوچک باشد با جوش دادن چند میله آهنی محفوظ کنید و کاسب هایی که از در آهنی وشیشه ای به طور همزمان استفاده می کنند برای بالابردن ضریب اطمینان هر دو را قفل نمایند.
سرهنگ حبیبی ادامه داد: حتی الامکان از قفل¬های سوئیچی و کتابی استفاده کنید زیرا قفل های معمولی به سهولت با قیچی بریده می شود و چنانچه به مناسبت هایی مغازه تعطیل می باشد، حتما سعی شود به مغازه سرکشی و قفل ها را بازدید کنید. اگر در مجاورت یا پشت مغازه شما ملک مخروبه ای وجود دارد دیوارهای مغازه را با آهن و بتون محکم و غیر قابل نفوذ نمایید و یادآوری می شود، پول نقد بیش از حد معمول را در مغازه نگهداری نکنید و آن را سریعا به بانک بسپارید.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس بیان کرد: افرادی را به عنوان کارگر، شاگرد و نگهبان انتخاب کنید که مورد شناسایی و تأیید بوده و برای اطمینان بیشتر چند تن از اقوام آنان را نیز شناسائی کنید و به کارگران و خدمه خود اجازه ندهید که دیگران را به عنوان دوست و همشهری به محل کار بیاورند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما