امروز، پنج شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸

سلطانی‌فر: فجر چهلم را با افتتاح ۱۰ استادیوم جشن می‌گیریم

وزیر ورزش و جوانان با آرزوی موفقیت برای تیم‌ ملی فوتبال در جام ‌ملتهای آسیا ۲۰۱۹، گفت‌: تا پایان امسال، فجر چهلم را با افتتاح ده استادیوم ورزشی جشن‌خواهیم‌ گرفت.
مسعود سلطانی‌فر در مراسم افتتاح استادیوم پنج هزار نفری آزادی تربت حیدریه، به دسیسه های دشمنان انقلاب اشاره کرد و یادآور شد: بدخواهان نظام در تلاش بودند تا نگذارند جمهوری اسلامی فجر چهلم را ببینید اما دولتمردان با انرژی که از حمایت‌های مردم گرفتند نگذاشتند دشمنان به اهدافشان دست پیدا کنند.
سلطانی فر، اضافه کرد: در این ایام علی رغم محدودیت‌های  مالی  که داشتیم موفق شدیم پروژه‌های بیشتری را افتتاح کنیم و در اختیار مردم قرار دهیم.
وی با بیان این که در وزارت ورزش و جوانان، فجر چهلم را از هفته دولت آغاز کردیم، توضیح  داد: از روزهای نخست هفته دولت تاکنون هر دو هفته یک پروژه بزرگ را افتتاح کردیم که با این اقدام در تلاش هستیم تا علاوه بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی بین مردم، پایه‌های نظام اسلامی را تحکیم 
کنیم.
سلطانی فر تأکید کرد که تاکنون در اقصی نقاط کشور شش استادیوم ورزشی به بهره برداری رسیده و در نظر داریم تا پایان سال چهار استادیوم دیگر را نیز افتتاح کنیم.
وی در ادامه، خاطر نشان کرد: در کنار این 
پروژه ها، پروژه‌های دیگری همچون استخر، سالن‌های ورزشی و مجموعه های ورزشی به بهره‌برداری خواهد رسید که امیدواریم با افتتاح اماکن ورزشی بیشتر، فجر چهلم پر باری را در تاریخ به یادگار بگذاریم.
وزیر ورزش و جوانان با قابل توجه خواندن تعداد پروژه‌های افتتاح شده در همه بخش‌ها، اظهار کرد: با تأکید ریاست جمهوری و با وجود محدودیت درآمدی امسال را به سال کار و تلاش تبدیل 
کردیم.
وی همچنین با اشاره به  سخنان رهبری مبنی بر اینکه دولتمردان در این سال ها که مردم مشکلات بیشتری دارند، باید تلاش بیشتری از خود نشان دهند، به مثالی از رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت‌ که رهبر انقلاب در بازی فوتبال ایران مقابل اسپانیا با وجود باخت، چون با تمام توان جنگیدند پیام فرستاد و از تیم ملی تشکر کرد.
او این اقدام مقام معظم رهبری را یک اتفاق تاریخی توصیف کرد که ایشان برای یک باخت پیام فرستادند.
سلطانی فر در ادامه، تصریح کرد: کشور در یک شرایط ویژه ای قرار دارد و برای موفقیت همکاری، حمایت و تلاش بیشتری را می طلبد. امیدوارم با اتحاد بتوانیم از این گردنه دشوار عبور کنیم.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما