امروز، سه شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

با کهکشانی‌ترین تراکتور تاریخ آشنا شوید!

تراکتورسازی در نیم فصل دوم یکی از پرستاره ترین تیم های لیگ برتر است؛ شاید این تیم پرمهره ترین تیم تاریخ تراکتور هم باشد.
به گزارش ورزش سه، باشگاه تراکتورسازی از ابتدای فصل بعد از واگذاری به بخش خصوصی و قبول مالکیت باشگاه توسط محمدرضا زنوزی تغییرات گسترده ای را به خود دید. تیمی که در سال های گذشته مدام درگیر مشکلات مالی بوده، امسال تنها دغدغه ای که نداشته ظاهرا پول است. زنوزی از ابتدای حضورش در تراکتور به هواداران وعده های زیادی داد و تاکنون به همه 
وعده هایش هم عمل کرده است.
او در ابتدای فصل با جذب چند خارجی توانمند و 3 کاپیتان تیم ملی یعنی مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی بر قدرت تراکتور افزود و تیمی قدرتمند را بست و روانه مسابقات کرد. سرخپوشان تبریزی حالا با وجود سپری کردن روزهای پر فراز و نشیب اما یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر هستند و تقویت تیم در نیم فصل از آنها یک تیم کهکشانی ساخته است. اکنون تراکتورسازی در هر پست حداقل دو بازیکن توانمند دارد که در نیم فصل دوم این نفرات به کمک تیم خواهند آمد. بی تردید با این نفرات کلیدی و مؤثر تراکتورسازی در نیم فصل دوم حرف های زیادی را برای گفتن خواهد داشت. این تیم مدعی قهرمانی است و باید دید پرستاره ترین تیم تاریخ تراکتورسازی می تواند آرزوی دیرین هوادارانش برای قهرمانی در لیگ برتر را محقق کند یا خیر.
لیست بازیکنان تراکتورسازی در پست های مختلف در ادامه آمده است:
دروازه بان: محمدرضا اخباری، محسن فروزان و مهدی محمدیان
دفاع وسط: علی عبدا... زاده، محمد طیبی، ایمان سلیمی و محمدرضا مهدی زاده
دفاع راست: سیداحمد موسوی و امیرنصرآزادانی
دفاع چپ: احسان حاج صفی و رضا شربتی
هافبک دفاعی: کوین کنستانت، مهدی مهدی پور، علیرضا نقی زاده و علی طاهران
هافبک وسط: مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و قائم اسلامی خواه
وینگرها: یوکیا سوگیتا، احسان پهلوان و دانیال اسماعیلی فر
مهاجمان: آنتونی استوکس و محمدرضا آزادی.
 

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما