امروز، سه شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

برگزاری مسابقات کشتی کلاسیک بانوان استان فارس

مسابقات کشتی کلاسیک بانوان استان فارس در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
کاملیا عبدی، سرپرست کمیته بانوان هیئت کشتی شیراز در بازدید از تمرینات بانوان کشتی گیر شیراز، از برگزاری مسابقات کشتی کلاسیک بانوان انتخابی استان فارس در بهمن ماه سال جاری، برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. وی با بیان اینکه فصل سوم لیگ برتر کشتی کلاسیک بانوان در خانه کشتی محمد بنا برگزار شد، افزود: در این دوره از لیگ ۶۶ ورزشکار در قالب ۶ تیم از شهرهای تهران، مشهد، کرمانشاه و مازندران شرکت کرده بودند که از استان فارس نیز کاملیا عبدی به عنوان تنها نماینده استان فارس در قالب داور حضور داشت.
سرپرست کمیته بانوان هیئت کشتی شهرستان شیراز که دارای مدرک داوری کشتی کلاسیک بانوان است، اضافه کرد: در اردیبهشت ماه سال 96 ابتدا با پذیرش در آزمون های آمادگی جسمانی زیر نظر مدرس فدراسیون به کلاس توجیهی داوری کشتی کلاسیک وارد شدم.
عبدی با تقدیر و تشکر از هیئت های کشتی استان فارس و شهرستان شیراز، کمیته داوران و همچنین دکتر کاظم ناصر رئیس سابق هیئت کشتی شیراز ادامه داد: با موفقیت و کسب نمرات عالی آزمون های عملی و تئوری و زبان انگلیسی در کلاس توجیهی داوری کشتی پذیرفته شدم و مجوز حضور در کلاس استاژ را کسب کردم.
وی با بیان اینکه ابتدا با کسب نمره کامل در آزمون شفاهی زبان انگلیسی موفق به حضور در کلاس استاژ شدم افزود: این کارگاه به مدت سه روز، در دو بخش عملی و تئوری برگزار شد. عبدی، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد شیراز که به عنوان نخستین بانو از استان موفق به کسب داوری کشتی کلاسیک بانوان شد گفت: در مورد داوری مسابقات کشتی کلاسیک بانوان استان فارس دیگر مشکلی نخواهیم داشت. وی تصریح کرد: با وجود نوپا بودن کشتی بانوان پیشرفتی که هر روز در مسابقات مختلف به چشم می‌خورد امیدواری به آینده این رشته ورزشی را هر روز بیشتر می‌کند.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما