امروز، سه شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

در کنار بازی خوب شانس بیاوریم به فینال می‌رسیم

کارشناس فوتبال ایران گفت: اگر ما به جز بازی خوب، فاکتور شانس را هم داشته باشیم، می‌توانیم به فینال برسیم و اگر به فینال برسیم، معتقدم تمام این مشکلات حل می‌شود. 
مرتضی محصص در مورد پیروزی پرگل تیم ملی ایران مقابل یمن اظهار داشت: ما شروع خیلی خوبی داشتیم، یک بازی تضمینی برای موفقیت نیست، اما من فکر می‌کنم به طورکلی تیم ما به خصوص از نظر ذهنی خیلی آماده بود. 
محصص در ادامه افزود: کادر فنی خیلی خوب تیم را آماده کرده‌اند. استرس بازی اول خیلی از تیم‌ها را مانند استرالیا با عدم موفقیت روبه‌رو کرد، اما ما قدم اول را خیلی خوب و با قدرت برداشتیم.
کارشناس فوتبال ایران در مورد اینکه خیلی ها بر این باور هستند که بُرد پر گل ایران به خاطر این است که یمن حریف سرسختی برای تیم ملی نبوده، گفت: به نظرم باید با دید مثبت نگاه کنیم، هر کسی آزاد است نقطه نظر شخصی خودش را بیان کند و باید به این موضوع احترام گذاشت، اما به نظر من ما در مقابل حریف ضعیفی بازی نکردیم. 
محصص در ادامه گفت: پیش از این گفته بودم خط میانی ما قوی‌ترین خط تیم ملی است و تعیین‌کننده سرنوشت ما در این جام خواهد بود، مقابل یمن هم دیدیم که خط میانی ما هم در کار دفاعی و هم در کار حمله‌ای خیلی پویا بود. 
وی در خصوص حواشی و هجمه‌هایی که پس از برد علیه تیم ملی ایجاد شد، گفت: موضوع آرامش خیلی اهمیت دارد و سرمربی تیم هم در این مورد صحبت کرده بود، حمایت از تیم یک وظیفه ملی است که بر دوش همه ماست. اگر ما به جز بازی خوب، فاکتور شانس را هم داشته باشیم، می‌توانیم به فینال برسیم و اگر به فینال برسیم، معتقدم تمام این مشکلات حل می‌شود.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما