امروز، سه شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

برای خانواده بزرگ ورزش منافع و سلامت مردم در اولویت قرار دارد

اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در دیدار با شهردار منطقه پنج گفت: ضریب نفوذ ورزش در مقوله های فرهنگی بیشتر از هر اتفاق دیگری است، ما توانسته ایم با کمترین هزینه برنامه های بزرگی را در سطوح بین المللی و کشوری برگزار کنیم که از آن جمله میتوانم به تور جهانی جودو، مسابقات جهانی رزم سواره و ‌یا نمایشگاه بزرگ توانمندی های جامعه ورزش در هفته تربیت بدنی اشاره کنم.
اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز به دنبال ایجاد اتفاقات بزرگ ورزشی در زمینه های مختلف قهرمانی، تربیتی و همگانی در هر دو بخش زنان و مردان است.
وی با بیان اینکه به دنبال مدیریت واحد ورزش است، ادامه داد: هیأت های ورزشی با برنامه ریزی  این اداره با توجه به تخصص و تبحری که در زمینه ورزش دارند باید امور ورزش را تحت نظر داشته باشند، اگر اداره ورزش و جوانان در برگزاری برنامه های مختلف از سوی سازمان های مختلف مورد استناد قرار بگیرد بازدهی این برنامه ها بالا خواهد رفت. علاوه بر این خودش نیز با همکاری این سازمان ها برنامه و تقویم سالیانه اش را به شکل بهتری برگزار می کند.
خوشحالیم که شهرداری منطقه پنج نگرش ورزشی داد و در این مسیر برنامه‌ریزی کرده تعاملی دو‌طرفه بین ما حاکم شده است.
در ادامه این جلسه طهماسبی شهردار منطقه پنج شیراز اظهار داشت: ارتباط باعث ایجاد موجی می شود که اتفاقات جدیدی را می سازد.
از گذشته اتفاقاتی که باید در جامعه و توسط بخش خصوصی و مشارکت مردم و سرمایه گذاران  بیفتد به دولت سپرده شده و این سر منشأ تمام کمبودها شده است و هر کاری می خواهیم انجام دهیم دولت یا همان حاکمیت را صدا می کنیم. ما سرمایه گذاری، مشارکت را از دست داده ایم نگاه ما بلندمدت است و انجام فعالیت کوتاه مدت در جامعه دردی را حل نخواهد کرد.
وی افزود: با مشارکت مردم امور سریع تر و بهتر شکل اجرایی خوبی می گیرد، یکی از اشعار ما این است نباید در امور تنها نگاه مالی و تقاضای مالی به ما داده شود، 
می خواهیم از ظرفیت ها و ارتباط ها نهایت استفاده را 
می کنم و با تجمیع ظرفیت های سازمان های مختلف به اهداف خودمان برسیم.
وی ادامه داد: شهرداری پیش از این دستگاهی خدماتی و عمرانی بود اما در حال حاضر وظایف شهرداری اکثراً 
حوزه های اجتماعی است.
سید جواد کشاورز معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در این نشست گفت: ما به دنبال  مدیریت واحد شهری هستیم و به دنبال سوءاستفاده نیستیم، 
می خواهیم تمام انرژی ها را در یک راستا استفاده کنیم، منابع تخصصی ورزش حوزه اجرایی در هیأت های شهرستان بسیار قوی است، باید این قضیه را در نظر گرفت که هیأت های استانی کار ستادی انجام‌می دهند.
وی در قسمت دیگر از صحبت هایش گفت: خودم به عنوان یک شهروند خاطره ای از پارک دارم، پارک ها از کاشته پاتوق خلافکاران، جوانان بیکار بود، پارک ها باید به 
مکان هایی تبدل شوند که خانواده ها بتوانند در آن تردد کنند، ورزش یکی از ابزاری است که رسیدن به این فضا را عملی خواهد کرد.
در ادامه حسین خبیری معاون جوانان و فرهنگی اداره ورزش و جوانان  شیراز گفت: ورزش ریشه در نگاه و منش داوطلبی و پهلوانانه دارد. برای خانواده بزرگ ورزش منافع و سلامت  مردم در اولویت قرار دارد. امروز در شهرستان شیراز ورزش تبدیل به یک گفتمان مورد مطالبه عمومی شده است.
وی در پایان افزود: گستره خانواده بزرگ ورزش شامل همه  اقشار، صنوف، سنین و در یک کلام همه سطوح مردم 
می باشد. مشارکت جویی و مشارکت پذیری اصل اجتناب ناپذیر در ورزش و جوانان است.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما