امروز، پنج شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸

طالع‌بینی روزانه و فال حافظ

متولدین فروردین: 
شما در عین حال که کاملاً اهداف خود را شناخته‌اید، روز به روز بیشتر رشد کرده و تواناتر می‌شوید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، ولی به خاطر اینکه وقت زیادی دارید، دوست دارید کارهای بیشتری انجام دهید. خوشبختانه شما برای متعادل کردن زندگیتان آمادگی کامل دارید. همین برای لذت بردن شما از زندگی کفایت می‌کند. شما به وقت خود به اهدافتان خواهید رسید.
مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست/که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست
من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق/چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست
تعبیر: تهمتی به شما زده‌اند که از طرف دشمن است. درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. جواب خوبی‌های را که کرده‌اید در جایی دیگر خواهید گرفت. 
متولدین اردیبهشت:
امروز روز خوبی برای تنها ماندن در خانه نیست. باید بیشتر با مردم بجوشید تا بتوانید ابراز وجود کنید و با آنها رابطه متقابل داشته باشی . دوستان شما، بهتان علاقه دارند و سعی می‌کنند امروز با شما زمان خوشی را بگذرانند. پس امروز نیازی به برنامه‌ریزی برای کار نخواهید داشت. بهتر است کار را تعطیل کنید‌ و در خانه بمانید. 
شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت/فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت
حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر/کنایتیست که از روزگار هجران گفت
تعبیر: به لطف و عنایت خداوند و با همت بلند به آرزوی دیرین خودتان خواهید رسید. غرور را کنار بگذارید و پیشنهاد خودتان را عنوان کنید. در کارتان مشورت نمائید و امید داشته باشید.  متولدین خرداد:
اگر شما کسی را تحت کنترل خود دارید سعی نکنید که او را متقاعد کنید، برای اینکه موفق نمی‌شوید. از طرف دیگر، این موضوع مسئله مهمی برای نگران شدن نیست. فقط بدون اینکه اضطراب داشته باشید در مورد توالی غیر‌قابل پیش‌بینی اتفاقات واکنش نشان بدهید. واکنش نشان دادن به موقع برای دیگران مفید است.
مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت/خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت
پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن/که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت
تعبیر: به عهدی که بسته‌ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. شکر خدا را بجا بیاور.
متولدین تیر: 
این روزها سازماندهی کردن افکارتان برای آینده مایه تفریح و سرگرمی‌تان شده است. اخیراً تجربیاتی داشته‌اید که شما را از عادت‌ها و ساختارهای قدیمی‌تان آزاد کرده‌اند. حالا شما باید به مراحل بعدی بروید، ولی شخصی از راه می‌رسد که با دادن جواب منفی جلوی پایتان سنگ می‌اندازد.  شما فقط انتظار دارید جواب مثبت بشنوید.
دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت/بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت
یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم/افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت
تعبیر: بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. به مرادت دلت به زودی خواهی رسید.متولدین مرداد: 
حتی اگر کاملاً ناامید شده باشید و از شدت یأس دست‌هایتان را به آسمان هم برده باشید، باز هم امکان دارد که اوضاع به حالت اول برگردد! شما در مورد چیزهایی که احتمال وقوع‌شان صددرصد نبوده نیز برنامه‌های احتمالی چیده و بیش از اندازه کار کرده‌اید. هر چقدر بیشتر برنامه‌ریزی کرده اوضاع خراب‌تر می‌شود. 
حال دل با تو گفتنم هوس است/خبر دل شنفتنم هوس است
طمع خام بین که قصه فاش/از رقیبان نهفتنم هوس است
تعبیر: ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. توکل داشته باش. متولدین شهریور: 
امروز دوستان و همکارانتان نظریات خیلی خاصی عرضه می‌کنند و شما در عین حال که اطلاعات گذشته خود را کامل‌تر می‌کنید، دلتان نمی‌خواهد دست از تنبلی بردارید. شما راه و روش خود را تثبیت کرده‌اید و نمی‌خواهید به منظور پیدا کردن دیدگاه‌های متفاوت فکر خود را تغییر دهید. دست به کار شده و هر کاری به نظرتان بهتر بود انجام دهید.
روزگاریست که سودای بتان دین من است/غم این کار نشاط دل غمگین من است
دیدن روی تو را دیده جان بین باید/وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است
تعبیر: آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت.  بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. پل های پشت سر خود را خراب نکن و قوی باش.
متولدین مهر: 
امروز کاملاً آمادگی دارید که یک ترانه و آهنگ عاشقانه را در میان جمع بخوانید، اما اگر شما با صدای بلند بخوانید، حتی زیباترین ترانه های عاشقانه نیز شعارگونه به نظر می رسند. خیالهای زیبا داشتن قابل تحسین است، اما به یاد داشته باشید که لزومی ندارد آن را به حد افراط برسانید.
صلاح کار کجا و من خراب کجا/ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا
دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس/کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا
تعبیر: دیگر خسته شده‌ای. صبر و قرار نداری از سرگردانی خسته‌ای و این باعث دل شکستگی تو شده است. فقر و بی پولی عذابت می دهد. مقصود و مراد تو همان ثروت است.
 متولدین آبان: 
امروز ممکن است شما حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشید، اما  نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید. متأسفانه، شما ممکن است دیگران را با احساسات شتاب زده که اشتباه هم هستند به دردسر بیندازید. این به خاطر این است که شما آنقدر سریع واکنش نشان می‌دهید که دوستان و افراد خانواده‌تان نمی‌دانند در سر شما چه 
می‌گذرد. 
المنه لله که در میکده باز است/زان رو که مرا بر در او روی نیاز است
خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی/وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است
تعبیر: هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امید این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاست کمی همت و تلاش و کوشش لازم است. 
  متولدین آذر: 
فعالیت‌هایی که در این روزهای اخیر انجام داده‌اید باعث شده است که تا حدودی گیج و گمراه شوید، بهتر است قبل از ادامه مسیر در ابتدا به آینده فعالیت‌هایتان نظری داشته باشید، یا یک برنامه‌ریزی کوتاه مدت داشته باشید و بعد به پیش بروید تا بیش از این گمراه نشوید.
صوفی از پرتو می راز نهانی دانست/گوهر هر کس از این لعل توانی دانست
قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس/که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست
تعبیر: برای آینده خود چه کاری انجام داده‌ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدون اینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار.
متولدین دی:
شما قبل از اینکه از ته دل بخواهید به حرف یا پیامی گوش بدهید، لازم است که این پیام چند بار بهتان گفته شود. منظور این نیست که خیلی کند عمل می‌کنید. شما فقط خیلی اصرار دارید که فعالیت‌های یکنواخت روزمره‌تان را تغییر بدهید، حتی اگر بدانید این کار بهترین کار مورد علاقه تان نیست. البته هیچ کس دیگری نمی‌تواند برایتان تصمیم بگیرد، شما فقط باید نسبت به نصیحت‌ها و پیشنهادات گوش شنوا داشته باشید. 
دل من در هوای روی فرخ/بود آشفته همچون موی فرخ
بجز هندوی زلفش هیچ کس نیست/که برخوردار شد از روی فرخ
تعبیر: با یک سند پول زیادی نصیبتان می شود.  در هر حال شما همیشه محترم و عزیز خواهید بود. در سرنوشت تو اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. 
 متولدین بهمن:
با وجود اینکه امروز شما تصمیم گرفته‌اید کارهای نیمه کاره زیادی را تمام کنید، اما اگر نتوانستید تمام انتظارات خود را برآورده کنید، آرامش خود را حفظ کنید. لازم است بعضی از فعالیتهای خود نه تنها فعالتیهای کاری، بلکه برخی از کارهای تکراری روزانه‌تان را کمتر کرده و وقت خالی داشته باشید. به موسیقی گوش دهید، فیلم نگاه 
کنید.
ساقی به نور باده برافروز جام ما/مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما
ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم/ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما
تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کنی. حرفی را زده‌ای که عده‌ای از تو 
رنجیده‌اند، دل آنها را بدست بیاور، چون در زمان تنهایی کسی نیست که با او همدلی کنی.
 متولدین اسفند: 
شما احتمالاً باید برنامه‌هایتان را لغو کنید چنانکه در طول روز هم مشخص می‌شود به خاطر اینکه دستور کارهای شما تغییر می‌یابند. به خودتان اجازه انعطاف‌پذیری بیشتری بدهید برای اینکه اگر می‌بینید تعهدات قبلی‌تان دیگر به پیشبرد اهداف بلند مدت شما کمکی نمی‌کنند آنها را کنسل کنید. اگر دیگران از تغییر شیوه شما ناامید به نظر می‌رسند نگران نشوید. فقط آن کاری را بکنید که دل تان می‌گوید درست است.
سر ارادت ما و آستان حضرت دوست/که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست
نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر/نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست
تعبیر: کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست، خودت را به دست خداوند بسپار و به تلاشت ادامه بده.

نظرات کاربران
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما